szukam gry!! PLS

Ogólne dyskusje na temat gier.
skrabson
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 05 lutego 2005, 23:27

szukam gry!! PLS

Post autor: skrabson »

a wiec szukam gry w ktorej sie chidzilo takim jakby herkulesem .. tak przynajmniej wygladal i sie nawalalo tam stworki ... niepamietam tylko jak gra sie nazywa grunch czy cos niepamietam .. wie ktos moze jak ta gra sie nazywa .. pilnie potrzebuje .. ta gra byla w gazecie kilka lat temu i pamietam ze byl problem z zapisywaniem gry bo brakowalo katalogu save.. na okladce gry byl ten gosc z jakims bykiem .. takie troche bajkowe to bylo .. na koniec kazdego lvl byly pokazane statyski np ilu sie zabilo ile czesci cial etc.. pliska niech ktos mi powie jak ta gra sie nazywa
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Patrze na ten temat i az mnie skreca. Doslownie kilka pieter wyzej w tym samym dziale masz specjalny temat, specjalnie dla ciebie. Po co zalozyles nowy? Bez sensu.

Druga sprawa - podales za malo szczegolow. Usiadz, skup sie, siegnij pamiecia wspak i przypomnij sobie, co tylko sie da. Gra byla w 2D / 3D? Do jakiego pisma ja dolaczono? Kiedy [na oko]?

Biorac pod uwage statystyki pod koniec kazdego stage'a, byka [swinie? guzca? minotaura?] na okladce / nadruku, obstawialbym Duke Nukem: Manhattan Project [dolaczali do jakiegos pisma jako Cover CD], ale to nie to. Drugi strzal: Die By The Sword; gra starenka ['98] i na pewno byla sprzedawana wraz z gazeta. Typ numer trzy - Rune; przynajmniej czesc przeslanek sie zgadza. Ale ponownie nie wszystkie; i tu lezy pies pogrzebany - jest ich za malo.
ODPOWIEDZ