Pcsx2 wip - Second Sight 2 demo

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Pcsx2 wip - Second Sight 2 demo

Post autor: Romek »

I znów parę screenshotów, a może by tak wreszcie nowa wersja :P

Obrazek Obrazek

Obrazek
Strona domowa.
Romek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Wizualnie jest coraz lepiej, rzekłbym - bardzo dobrze (mimo że chciałoby się obejrzeć więcej screenów z 'konkretnych' tytułów). Wciąż martwi jedna rzecz - ilość FPS, która w dalszym ciągu kategoryzuje drugiego PCSX'a do wielkiej rodziny wyświetlaczy slajdów :/.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Nio tak, grafika się polepsza, to przyznam rację, a liczbą FPS`ów bym się aż tak nie martwił, ponieważ autorzy w tej chwili prawie nic nie robią względem optymilizacji, narazie tylko (w sumie to aż) zwiększają kompatybilność, założę się, że gdy emu już osiągnie pewien stopień kompatybilności to z prędkością (optymilizacją kodu) powinno iść o wiele łątwiej i szybciej. A po za tym gdyby się przyjżeć screenom to widać, że emu chodzi pod gsdx9, która to wtyczka jest szybka, ale mimo szystko szybsza jeszcze wyśietlaniu grafiki powinna być wtyczka gsmax 1.2, która to jeszcze nie jest dostępna, acha sorki za braki literki "w" w niektórych miejscach.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zastanawiam się jaka optymalizacja podniesie liczbę fps z 0.79 do 60.
Na moje oko pzyjdzie nam poczekać na 5Gigowe procki i GF10 :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Pożyjemy, zobaczymy ...
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Za niedługo zostanie prawdopodobnie wypuszczona nowa wersja PCSX2 narazie Asdr ( nie pamiętam dokładnie jego xywki) mówił że prawdopodobnie zostanie wypuszczona przed świętami
Obrazek
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Mógłbyś podać linka, gdzie to wyczytałęś, bo aż ciekaw jestem ...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A ja mam info o nowej wersji PCSX2 przygotowywanej równolegle do obecnej. Ma ona na celu zwiekszenie prędkości emulacji poprzez wykorzystanie mocy procesorów 64bitowych. Wygląda jednak na to, że nawet w 64bitowcach i po częściowej optymalizacji kodu emulator nie jest w stanie zapewnić płynnej animacji w 50/60 klatkach nawet na najnowszych CPU rodziny Atlon. Aż strach pomyśleć co się stanie, gdy w grę wejdzie masa wszędobylskich efektów widocznych w praktycznie każdej grze wydanej na PS2

info: notka oparta na informacjach z EmuForum. Jak chcie to zamieście ją w niusie.
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

http://www.ckemu.com/public/bt/13.3.jpg Tu jest napisane na samym końcu, zresztą polecam przeczytanie całego artykułu
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Nio to W_M jeżeli mógłbyś to zamieść mały newsik o tej wersji równoległej, owszem słyszałęm też o tym pogłoski, a co do wypuszczenia nowej wersji to nie miałem pojęcia.
ODPOWIEDZ