Zagrożone konta

Wypowiedz się na temat tego Forum
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Zagrożone konta

Post autor: winter_mute »

UWAGA: w związku z pracami konserwacyjnymi na forum wszystkie konta, z liczbą postów mniejszą niż 2 po dniu 25.07.2004 zostaną usunięte. Zabieg ten ma na celu wyeliminowanie wszystkich nieaktywnych użytkowników oraz kont załozonych przez roboty internetowe.

Uprasza się wszystkie osoby pragnące pozostać na forum o dokonanie dwóch pamiątkowych wpisów w tematach podanych w poniższym niusie >
http://www.psemu.pl/modules.php?name=Ne ... le&sid=163

W chwili obecnej zagrożone usunięciem konta to (podaje nazwy użytkowników):
irul; Zeppelin; Bukins; Dawid; piotrekdd; Frombork; Madek; Jezus001; Morfeo; wishkiL; cube; YoYaC; *Vegitt*; Locke; jackass_99; djolaf; mgs_saladin; naifun; leo; vons; Gawron; easy1965; Blur; escad; doljoczagi; Dark Master; koniu; Smasher; Uncle Saddam; Brzus; ANGER; Żyleta; TRASH; roger; IceTman; PRG; chris.w; PiotrW; aNioŁ; godzik; Vincent V.; Grzeq; Grregor; Rahzel; bradley; RaFi; =-KanedA=-; ptaszysko; Dr.X; sigurdur; sebastianovic; massess; kubuśpuchatek; ultra997; m1s1ek; daFojtek; grzybiarz; lunatic_piston; kuba100; pav22; Hammer; Grzyb; GreyStoke; J.C.; RYNIO; lordek; tomesz; cfaniak; FUSION; real_crow; szulek; pixsi; GT; DZIKU77; pinarr; myfek; Dagger; Tito; Nemesis; ecome; Iceman81; bluzn!erca; Dudi; [][][][][]; Trarara; kutaragi; tibor69; dadmike; moucin; prismo; kozlov; Gramik; cycu1121; Tomeczek; janeczka; sysol; cichaczem; martin; gucci_85; Waluś; D4REK; mirco; Thorin; zelda; gregh12; EXTREMA; Blueyen; JFK; scigal01; mirwena; vince44; jojt; usermarchewapl; bul333; bu; syker; Armand; mino; rataj00; galaxy85; DeathEvil; meth; brolly89; kakarotto; inepos; sasalover; m_AHIZ; zelmer; Sobol; kukix; cichy; soli; Osa_14; kuba124; kuba; Kyosuke; Pisicom; Silent; Anonim--; smiks; Maniako; Emu; lolek; kryjos; irxman; s0n1c; Michał; ciurek; Arsen; Greddo; Kaneda; Clinkosh; femel; gilead; krzyt; kżyt; Piciu-san; krzyt14; gryzons; mrkramer; majne; tmajne; machokey; adi-1001; Saturos; alexy; grz3513k; Rysiek24; Fireblade; kacza; Dzaber; ggg346; gutted; Urlih; Hela; misza90; kozioleq; skyline; markiz; ciurek7; Undying18; fufu17; verbatim; seba299; karolpp; mateusz123456; WooKasz; assassin_4; dummy; frogger; maryaneks; cFANiaKoZz; comprvpl; Kameh; pan WOOK; globus_1989; ciseq; FRUWEK; Wiciu; bait; grubcio111; dawidek; dark_grzyb; mutu; Vaco; Gampi; samodobro; -Vegeta-; Falkom; j4ckc4rter; BIGLOL; blazej90; mage; SKATE_13; Rokusho; todzi; morgan_t; sykk; Gogeta^; lumberjacek; Aks; moiraider; Tosiek; Piotrek006; lordex; Golasek; Sebaks; Sebastyan; jelcyn777; w_p12; gurka; Tomciomc; Kaczor; arocieszyn; Shire; Gracz; evol; riff; qwer; _TreBoR_; Jacek99; Grandia_fan; ghouler; eito; mandragor; pokemon2b; pokemon3b; Dark_Gohan; teuz; dj-kamo; cherrypie2313; PiVoR; Kalwis; maniak; Yov; Rince; Musashi; piospi; NewOne; i9i; romo; wlod2109; zarez; pawiu; Ramzes; Ugarte; Senri; FredDie; Master; patseb; midz; Goro_20; Yareku; symetrix; gryman; marekss; muss_nh; CreaZy KiLLer; Rafaello25; Sheppen; drajwer; oem; rena; asdfghjkl; wojo1987; kfasny; Marjohn; RDC; micki; mati147; neverhoodzik; DagoN; gutek; WgizmO; badboy14; milan007; konie1; zonk; amnesiac; eskimosek; Gryf; Ciameq; gavron; Neo-Marcin;); NiEzNaJoMeK; predator1; Dexio; magik111; RPGtek; bayer; q; kate; -=szulzyk=-; Detox; Tołdi; pjagdishkumar; zawada; Szczotex; Bauerfx;
2BII!2B
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Heh, dawno juz mnie tutaj nie bylo :) Ale naszczescie 3 posty mialem wiec na liscie mnie nie ma :) Nio ja juz nareszcie po egzaminkach wiec na forum teraz bede zagladal troszke czesciej :)
A mam takie pytanko... jak tam ida prace nad nowym wygladem stronki ??
:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Hej kr3c1k, miło Cię widzieć
Nio ja juz nareszcie po egzaminkach wiec na forum teraz bede zagladal troszke czesciej
w takim razie śpiesz się z wpisami bo 25 lipca forum zniknie na jakieś 4 dni, może nawet dłużej.
A mam takie pytanko... jak tam ida prace nad nowym wygladem stronki ??
Wygląda to nastepująco:
- nowa strona > 99% (brakuje trzech rzeczy, ale zostawie je sobie na później)
- nowe forum > 100% (wszystko gotowe)
- panel administracyjny > 80% (obsługa BD jest już ukończona, zostało sterowanie za pomocą plików txt, a to ułka z masłem)

Ogólnie rzecz ujmóją strona jest już gotowa, teraz tylko czekam na odpowiedni moment by ją udostępnić odwiedzającym.
2BII!2B
ODPOWIEDZ