Problem - FFX - zwiecha po cut'scence.

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Smexy
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 04 września 2010, 13:58

Problem - FFX - zwiecha po cut'scence.

Post autor: Smexy »

Witam!

Jest to mój pierwszy post jak i zarazem temat na forum. Mam nadzieje, ze nic nie pomieszałem podczas pisania tego tematu.

Otóz sprawa wygląda następująco - po cut'scence w Kilika Village, jak Yuna odsyła duszę i po następnej scence, jak Tidus rozmawia z Lulu, gra mi się zawiesza. Słychać jedynie szum morza i ot, to tyle. Próbowałem pobawić się już w konfiguracji, żeby 'przyspieszyć' ten moment, ale nic - fps'y latają jak głupie, a gra ani nie drgnie.

Mogę zapewnić, ze komp pod emulacje mam dobry (gdyby nie był, to w ogóle by nic nie poszło) więc rozpiski dawać nie będę bo nie widzę sensu.

Prosiłbym o pomoc (czy źle coś może w konfiguracji jest, a może płyta walnięta [gram z obrazu ISO., który odwtarzam przez virtual clone drive, a obraz płyty ściągnąłem z oryginalnej płyty gry]).
W razie potrzeby mogę zarzucić screenshoot'y co tam się dzieje, bądź nawet konfiguracje mojego emulatora.
Tak nawiasem mówiąc, używam wersji emulatora ps 2 - 0.9.6.

Z góry dziękuję i pozdrawiam. Michał : ).
Awatar użytkownika
Smexy
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 04 września 2010, 13:58

Post autor: Smexy »

Prosze o zamkniecie tematu, widocznie tak nikt nie odopowie.
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Post autor: lookash »

Ja odpowiem sorki ze tak dlugo musiales czekac ale nie 1szy raz widze ten temat i to co ci odp nie mam pewnosci czy pomoze otoz

Gdy gralem w GoW2 mialem taki sam problem z ktorym meczylem sie pare tygodni lecz jest on bardzo latwy do rozwiazania potrzebny byl "pnach" do przewijania filmikow nie wiem czy bedzie taki do FFX w pcsxie do GoW'a nie bylo wiec musialem szukac sam
Awatar użytkownika
Smexy
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 04 września 2010, 13:58

Post autor: Smexy »

lookash pisze:Ja odpowiem sorki ze tak dlugo musiales czekac ale nie 1szy raz widze ten temat i to co ci odp nie mam pewnosci czy pomoze otoz

Gdy gralem w GoW2 mialem taki sam problem z ktorym meczylem sie pare tygodni lecz jest on bardzo latwy do rozwiazania potrzebny byl "pnach" do przewijania filmikow nie wiem czy bedzie taki do FFX w pcsxie do GoW'a nie bylo wiec musialem szukac sam
Wystarczylo zmienic opcje w emulatorze, a dokladniej ta :
Obrazek
Tak wiec do wszystkich tych, ktorych maja problemy w Kilika Village kiedy Yuna odsyla dusze do Farplane - zmienic opcje na zaznaczona powyzej i pojdzie luzem wszystko gladko ;].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

To w takim razie ja dziękuję za pomoc w imieniu innych. Swoją drogą witamy na forum.
2BII!2B
ODPOWIEDZ