Pcsx2 beta 976 + Pluginy

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Pcsx2 beta 976 + Pluginy

Post autor: Zardon »

Studia, egzaminy, zaliczenia, choroba, święta, ponownie studia…itd. itd. Tak od pewnego czasu wygląda(ł) mój (jakże ciekawy) „harmonogram zajęć”. Co prawda, najbliższe dni nie zapowiadają się wcale lepiej (kolokwia z fizyki, matematyki dyskretnej, algebry i programowania, strzeżcie się! Nadchodzę!), to jednak ominęło nas już tyle aktualizacji, że aż żal d…. Donalda ściska ;]
Obrazek
Zacznijmy od tego, że pojawiły się trzy kolejne wydania beta Pcsx2 oraz dwie paczki z pluginami. My (ze względu na zbyt dużą liczbą zmian) skupimy się na tych najnowszych, czyli na Pcsx2 beta 976 i Plugins as of 14th of april 2009. Niestety muszę rozczarować tych, którzy spodziewali się jakiś rewolucji. Autorzy dalej walczą z grami firmy Tri-ace oraz Gust (których emulacja od czasów wersji 791 powinna się nieco poprawić), dodano kolejnego gamefixa (eliminującego problemy graficzne z grą Persona), poprawiono kilka rzeczy w obsłudze procesora (VU oraz EE), no i oczywiście (bo jakżeby inaczej) wprowadzono szereg optymalizacji i usprawnień, które w teorii powinny zwiększyć stabilność, kompatybilność oraz prędkość emulatora.
Co do naszej pluginowej paczki, wydała mi się nieco uboga (tylko dwie wtyczki – Lilipad i SPU2-X) więc postanowiłem dorzucić od siebie najnowszego GSdx’a. Zmiany to ponownie rzecz umowna, chociaż zasadniczo to nawet lepiej dla nas – jest jakaś motywacja do robienia testów…
Na zakończenie wspomnę jeszcze o browarze, który z powodu nadmiaru wolnego czasu, postanowił („tym razem na serio” hehe :]) kontynuować swój projekt zwany XenoGears PL. Fakt, że osobiście nie jestem zainteresowany tym tłumaczeniem (ze względu na nie posiadanie tejże gry) nie przeszkadza mi w mocnym trzymaniu kciuków oraz w życzeniu powodzenia i wytrwałości w dalszych pracach.
No dobra, to ja wracam do mych ulubionych algorytmów i innych zabawnych rzeczy, a Was standardowo zapraszam do download'u. Bye~bye.

Download: Pcsx2 beta 976, Plugins 14 April 2009
Obrazek
ODPOWIEDZ