Pcsx2pg svn 636 + pluginy

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Pcsx2pg svn 636 + pluginy

Post autor: Zardon »

Pojawiła się kolejna wersja Playground Pcsx2 oznaczona numerem 636.
Najnowsze zmiany głównie oscylują wobec kompatybilności względem problematycznych gier, jak choćby tytułów ze stajni Tri-ace. I tak pozycje takie jak: Star Ocean 3, Valkyrie Profile 2 czy Radiata Stories zyskały status uruchamianych. Analogiczne poprawki wprowadzono względem Fatal Frame i Rogue Galaxy dzięki czemu z każda kolejną wersją programu lista kompatybilnych z nim gier wciąż wzrasta. Oprócz poprawionej kompatybilności zastosowano sporo zmian w kodzie, z którymi, jak zapewniają autorzy zwiększyła się jego przejrzystość, a także (to co nas najbardziej interesuje) prędkość emulacji niektórych tytułów.
Obrazek
Co ważniejsze na tym nie koniec niespodzianek. Wraz z nową wersją, otrzymaliśmy również paczkę zaktualizowanych pluginów - Linuzappz, Zerogs, Spu2ghz oraz Zerospu. Zdaniem Krakatos'a (współtwórcy Playgrounda) nie mamy co liczyć na jakieś rewolucyjne zmiany, chociaż z naszych redakcyjnych testów wynika zupełnie co innego (m.in. gry SoulCalibur 2 oraz SoulCalibur 3 stały się praktycznie grywalne).

Na zakończenie zapraszam wszystkich do testów, komentowania oraz download'u:
Pcsx2pg-svn636, Plugins 19 January 2009
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2009, 22:47 przez Zardon, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

I mała prośba, poprzerzucaj obrazki z imageshack na nasz serwer [tak jak pisałem Ci na gg] bo pierwsze z wymienionych źródeł zawodzi i część screenów znika... już nie wspomnę że jak się im zachce to wywalą screeeny i niusy zostaną ogołocone :)

Z góry dzięki.
2BII!2B
grzybiarz
Junior
Junior
Posty: 25
Rejestracja: 09 października 2004, 12:37
Kontakt:

Post autor: grzybiarz »

Czy dalej do emulacjji PS2 potrzeba potwora?:)
Tj. mam Athlona 3.0+, 1GB Ram, Radeon X600 128MB, z tego co pamietam, to kiedys nawet BIOS sie ciął :|
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

winter_mute pisze:I mała prośba, poprzerzucaj obrazki z imageshack na nasz serwer [tak jak pisałem Ci na gg] bo pierwsze z wymienionych źródeł zawodzi i część screenów znika... już nie wspomnę że jak się im zachce to wywalą screeeny i niusy zostaną ogołocone :)

Z góry dzięki.
Wiem, wiem... niestety mam z tym problem (więcej info na gg lub pm)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wiem, wiem... niestety mam z tym problem (więcej info na gg lub pm)
Rozwiązanie problemu w PW i Twoim temacie, przetestuj z kłopotliwym i pozostałymi obrazkami czy zadziała.

Miłego :roll:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

winter_mute pisze:I mała prośba, poprzerzucaj obrazki z imageshack na nasz serwer
Done.
grzybiarz pisze:Czy dalej do emulacjji PS2 potrzeba potwora?:)
Tj. mam Athlona 3.0+, 1GB Ram, Radeon X600 128MB, z tego co pamietam, to kiedys nawet BIOS sie ciął :|
Potwora?...Raczej nie, ale twój sprzęt jest stary i rzeczywiście emulacja na nim może być problematyczna.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Done.
Dzięki.
2BII!2B
ODPOWIEDZ