Najładniejsza grafika w grach przez ePSXe

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Najładniejsza grafika w grach przez ePSXe

Post autor: Tomi »

Zastanawiam się jaka gra ma najładniejszą grafike według Was np. Time Crisis uważam że ma taką kiepską grafike (przecież to rok 1995) a na seria Crash we wszystkich grach miał rozmyte tekstury (wkońcu to stajnia SONY) nawet na PSX'ie. Nie mam za wielu tych gierek ale aktualnie uważam że najładniejszą grafike ma gra Bloody Roar 2 (wkońcu dorwałem ten tytuł) dlatego iż tekstury nie ruszają się (bardzo ważna rzecz, przynajmniej dla mnie) i do tego ten dzwięk ala przestrzenny który oferuje plugin P.E.Op.S. DSound ale to już poza tematem. Zapewne niektórzy z Was wymienią taki tytuł jak Chrono Cross bo jakiś czas temu widziałem na tej stronce screeny, w dziale "News" było takie porównanie, tutył był (chyba) "Porównanie pluginów graficznych" no i tam właśnie był zamieszczone screeny z Gran Turismo 2, Chrono Cross i jeszcze jakiś jeden tytuł i musze powiedzieć że grafika była fajna ale to był tylko screen i musiałbym zobaczyć to na emulatorze.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2003, 13:20 przez Tomi, łącznie zmieniany 1 raz.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Trudno powiedzieć która giera miała najładniejszą grafę (szczególnie mi, bo nie zwracm na to największej uwagi). Ja powiem, że najładniejszą grafikę na ePSXe miałem w Chrono Cross i Tales of Destiny 2 (ech te sentymenty) ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Najładniejsza grafa? Hmm... Przez rózne sentymenty bardzo trudno wybrać. Moje Top 5 (kolejność przypadkowa):
Final Fantasy Tactics - że niby sprite'y?; że niby pseudo 3D?. Grafika jest tak kolorowa i bajeczna, że zapomina się o wszystkim, a efekty i wygląd użycia czarów/summonów kopią w zady.
Dino Crisis 2 - znakomite prerenderowane lokacje 2D, genialny wygląd postaci/dinozaurów; animacja bohaterów - mniodek, wstawki FMV - boskie
Wipeout 2097/3 - znakomita grafika, przpiękne klimatyczne trasy, a do tego stały framerate i mega płynnośc
Tekken 3 - co z tego, że tła są 2D... postacie wygladają i poruszają się jak żywe, do tego efekty specjalne przy wyprowadzaniu mocniejszych ciosów są wspaniale
Ridge Racer 4 - wszystko w najlepszym, szarakowym wydaniu

Zaznaczam, iż nigy nie grałem w Chrono Cross'a :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Moim zdanie do najładniej wyglądających gier na system PSX zaliczyłbym:
Chrono Cross - najlepsze (przynajnie pod względem graficznym) jRPG
Tekken 3 - najładniejsze mordobicie
Ridge Racer 4 - najlepiej wyglądająca śmigałka na PSXa
Crash Bandicote 3 - super kolorowa, wypasiona efektami i dobrym poczyciem humoru (ach jak ten lisek fajnie ginie :) ) zręcznościówka
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Z reguly nie wypowiadam sie w takich postach, ale albo nikt w to nie gral (w to nie wierze) albo zapomnieliscie (to bardziej) o Metal Gear Solid. Na konsoli to byl majstersztyk, a na emu jeszcze lepiej.

Z innych tytulow:
Chrono Cross - pod ePSXe (nie testowalem tego na konsoli)
Parasite Eve 2 - Ach te kształty... khm... :twisted:

Na koniec Silent Hill - tam strach sie nie bac!!! :wink:

PS. Wiecej nie wypisuje, bo bym sie po was powtarzal. :wink:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
StreaK
User
User
Posty: 31
Rejestracja: 19 października 2003, 00:49
Kontakt:

Post autor: StreaK »

<b>Alone In The Dark : New Nightmare</b> - ta gra poprostu miażdży graficznie wszystkie klony RE razem z SH. Kropka...
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Najlepsza strona o PsOne / PSX. [Gry / Recenzje / Opisy / Scena PSX / Emulatory na PSX / Emulacja Psx / Artykuły / Forum / Duży DOWNLOAD / Codzienne aktualizacje]
Awatar użytkownika
ultima9999
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 15 czerwca 2004, 20:34

Post autor: ultima9999 »

obiektywnie patrzac wydaje mi sie ,ze najlepiej zrobiona gra jest/byl tomb raider 4 (oczywiscie jakby sie nie czepiac szczegolow) ,ale wg mnie to bez watpienia ... kazda po 'przebytej krucjacie' u mnie w domu ,gdzie grafika jak i sama idea grania zchodzi na drugi plan :P
RinguTeam
ODPOWIEDZ