PCSX2 SVN and ZeroSPU2 updated

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2 SVN and ZeroSPU2 updated

Post autor: winter_mute »

To po prostu zaczyna się robić nużące, że nie wspomnę o fakcie, iż cytuję "ja wiedziałem, że tak będzie" :] Typowa, zebrowa częstotliwość - aktualizacje dzień za dniem. Wpierwej wersja 329, poprawiającą błędy z opisywanego ostatnio PCSX2 SVN v327, a dziś 330, w której znalazły się następujące zmiany:
  • naprawiony bład rekompilatora powodujący nieprawidłowe wyświetlanie tekstu(r)
  • zmiana w funkcji MMI przyśpieszająca wyświetlanie wstawek filmowych o 10-30%
Dziś w epilogu, oprócz standardowego odsyłania na stronę domową PCSX2 i do downloadu dwa pytania do Was: (1) kto ma ciekawe, nietypowe lub/i ładne screeny, nadające się do niusów o PCSX2? Chętnie pożyczę. (2) Jak bardzo cenicie sobie indywidualny charakter polskojęzycznych niusów opatrzonych naszym/moim komentarzem? Bo przy tak wysoko narzuconym tempie coraz mniej chce mi się dłubać te wypociny :]

edit; jest też nowa, testowa, choć ponoć bardziej stabilna wersja pluginu ZeroSPU2, zapraszam do ściągania
2BII!2B
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Oto kilka w moim przekonaniu ciekawych screenów jakie zrobiłem na ww emulatorze. Mam nadzieje że się spodobają.

Resident Evil Dead Aim
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
oraz
MGS3 Sneake Eater

Obrazek

Obrazek
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
ODPOWIEDZ