problem z swap magic 3.8 plus

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Post autor: Wojskowy »

a ja zapytam w najprostszy sposob a zamontowales zaslepki??
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

tak jak bylo na instrukcji instrukcja jest tu http://www.zippyshare.com/v/35749171/file.html


a tu jest foto mojej konsoli :D jest ona wlaczona :|

Obrazek
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Post autor: Wojskowy »

Hmm dziwne wszystko wygląda Ok najważniejsze są zaslepki ta z tył i ta przy power ale skoro laser jest przy stanie wlaczony wysuniety to nie wiem.
Wkładasz Swap Magic dajesz opcje Normal a potem dajesz Defekult(jesli masz dosc nowy telewizor to nie wazne czy gra jest Pal czy ntsc i tak ci odpali odbrze)

A jesli gry nei odpala i pojawia sie obraz ze zła plyta To sprawdz czy czasem po wyciagnieciu swap magica i wlozeniu gry laser nie cofa sie. jesli sie cofa to zaslepka tylknia jest zle zalozona. Porpacuj nad tym bo z ta zaslepka tylnia mialem problem

Aha czy plyta nie obciera ci czasem o te zaslpeke obok lasera?? tej od gory na fotce?? bo ja te zaslepke wlozylem jak najglepiej. Plyta nie moze obcierac o nia
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Post autor: Wojskowy »

Ha juz wiem znczy nie jestem pewein bo teoretycznie powinno chodzic ;d te blaszka tam przy klapce te co najtrudnie j sie wkladalo masz zle zamonotowana ona powinna byc prosto anie tobie jakos pod katem siedzi w tej instrukcji jest fotka jak ma wygladac a porownujac do twojej fotki wyglada to inaczej
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Wojskowy według mnie ma racje jakoś dziwnie wygląda ta zaślepka przy klapce powinna być prosto.
Obrazek
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

to jak :shock: mam ta zaslepke jeszcze raz zamontowac ale prosto :? sprobuje :mrgreen:

a moze to byc wina telewizora :?
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Post autor: Wojskowy »

Nie nie jest to wina telewizora poprostu tą zaślepke masz źle zamontowaną. Musisz tak kombinować by ustawiła sie ona prosto jk na tej instrukcji w innym przypadku nie będzie działać i tyle ;] Odrazu mówie że zaślepke te montuje się najciezej z tych wszystkich trzech i nie wchodzi ona lekko ;]
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

no ta zaslepka sie ciezko montuje ale powalcze z nia :?
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

no wiec tak zaslepka jest umocowana tak jak powinna i nadal nie dziala :cry: moze gry ktore probuje odpalic sa wadliwe :? moze to ich wina :?:
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

A wkładasz odpowiednia płytę bo powinieneś mieć 2 jedną do dvd i drugą do cd.
Obrazek
ODPOWIEDZ