Bład Aplikacji

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Mr.Di
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 02:14

Bład Aplikacji

Post autor: Mr.Di »

Witam mam o to taki problem

Nie jestem w stanie odpalic epsxe w kazdej postaci poczawszy od wersji 1.5.2 a konczac na 1.6.0 jako iz okolo 1 miesiaca temu dzialal mi calkiem normalnie a wrecz bardzo plynnie tym bardziej nie wiem o co chodzi. Za kazdym razem gdy probuje odpalic cokolwiek wyskakuje mi blad

[img=http://img513.imageshack.us/img513/3006/bladqb5.th.jpg]

moze ktos wie co z tym zrobic i jak temu zaradzic gdyz dobrnelem do 8 strony i nicn ie znalazlem podobnego
Awatar użytkownika
Halome
User
User
Posty: 36
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:09

Post autor: Halome »

Hmmmm
Bios jest, plugin gpu jest...
Błąd wyskakuje w momencie ładowania SPU możliwe że nie masz tego pluginu albo jest on źle skonfigurowany. Zmień plugin SPU ew. zmień ustawienia i sprawdź czy to pomoże...
Inna opcja to sprawdź inną grę...

Słyszałem też, że to może być wina pamięci ram ;-/
Może być też coś z Windą... przeinstaluj, może pomoże

Czyli chyba to nie jest problem z pluginami - ale zawsze warto sprawdzić...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

moze ktos wie co z tym zrobic i jak temu zaradzic gdyz dobrnelem do 8 strony i nicn ie znalazlem podobnego
Wyszukiwarkę polecam na przyszłość.
Za kazdym razem gdy probuje odpalic cokolwiek wyskakuje mi blad
Masz na myśli - cokolwiek via ePSXe, czy cokolwiek z zainstalowanych aplikacji? Nie nabrałeś czasem jakiegoś brzydactwa, typu: trojan, spyware itd.?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jak jesteś świerzo po reinstalacji systemu to zainstaluj DX i sterowniki (w tym ASPI), bo na Windowsowych daleko nie zajdziesz.
2BII!2B
Mr.Di
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 02:14

Post autor: Mr.Di »

winter_mute pisze:Jak jesteś świerzo po reinstalacji systemu to zainstaluj DX i sterowniki (w tym ASPI), bo na Windowsowych daleko nie zajdziesz.
wszystko zostalo wgrane - niejestem w stanie nic odpalic niewiem gdzie lezy problem - wykasowalem rejestry ktore moglyby kolidowac oraz wszelakie procesy ktore by mogly blokowac

Dokładnie wyglada to tak jak na zdjeciu probowalem wszystkich podanych przez was mozliwosci dalej jest jak bylo

sprobuje przeinstalowac poraz kolejny wszystkie sterowniki z tym ze teraz wgram starsze stery na directa 7 moze mi cos sie zmieni
ODPOWIEDZ