A kto z nami...

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

A kto z nami...

Post autor: winter_mute »

...nie wypije, ten nie ściągnie nowego PCSX2 ;] którego sobie i Wam życzę, aczkolwiek ten nius poświęcony będzie czemuś zgoła innemu. Otóż nastała wiekopomna chwila - serwis PSEmu.pl obchodzi w dniu dzisiejszym piąte urodziny. Tak, tak już pół dekady zapychamy łącza internetu, od sześćiedzięciu miesięcy serwujemy informacje dotyczące emulacji systemów PlayStation, od ponad 260 tygodni służymy pomocą i radą użytkownikom programów takich jak ePSXe czy PCSX2. Czasami bywamy nieznośni ( szczególnie w kwestii warezu : ), ale wziąwszy pod uwagę nasz obecny przebieg można by dojść do wniosku, że jednak nas lubicie, a jeśli nie lubicie to akceptujecie do tego stopnia by dać nam motywację do dalszej egzystencji.
Obrazek
Pozwólcie więc, iż w tym szczególnym dla nas dniu złoże w pierwszej kolejności podziękowania na Wasze ręce, drodzy użytkownicy i odwiedzający, gdyż to dzięki Waszemu zainteresowaniu jak napisałem powyżej wciąż istniejemy. Szczególne słowa uznania kieruję także w stronę rdzenia naszego serwisu w postaci stałych bywalców tj: BzyRes, Adult, Zardon, Muzzy^F8, nosmile, ReY_MM, etc., którzy wytrwale wspierali nas na przełomie minionych lat. Nie obejdzie się również bez słów uznania dla osób niezwiązanych z PSEmu.pl lecz czynnie go wspierających, dziękuje więc przede wszystkim Martinowi z Emulation64 oraz CKEmu z PCSX2.net i pozdrawiam gorąco osoby z innych, zaprzyjaźnionych serwisów: SquareZone, Multi-Emu, ISS-Online, Muzeum w Raccoon City, Zelda Central, Honmaru, itd. Lista robi się za długa, więc na zakończenie podziękuje jeszcze osobom które były z nami, wspierały serwis i osoby go tworzące oraz wszystkim, których nie wymieniłem powyżej. Czirs.
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2007, 22:04 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Awatar użytkownika
siano
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 09 października 2005, 16:23
Kontakt:

Najlepszego.

Post autor: siano »

Wszystkiego najpeesixowszego!
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa (J.Tuwim)"
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

hehe no to wszystkiego naj naj :*:*:*:* :P oby tak dalej :P w_m ciągnij to dalej bo wiele ludzi potrzebuje tego serwisu, sam wiem bo co tydzień przychodzi mi jakiś mail z forum od jakiegoś usera żebym mu pomógł chodź rzadko tu zaglądam :D za dużo mam chyba postów na forum :P:P:P tak przy okazji dzięki za wszystko ;) jakby nie to forum to bym nie zagrał sobie w final fantasy na kompie :):):)
reggi3
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:19

Post autor: reggi3 »

jeszcze 5 wiosen i bedzie dycha.......... az sie lezka w oku kreci :)
oby tak dalej szlo to damy rade i z emu ps3 :roll:
no i trzymajcie sie bo portal jest wiecej niz dobry :wink:
najlepszego
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Az tyle sie zestarzalem od kiedy to powstalo? Niewiarygodne. :P
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Nom... strasznie szybko ten czas leci.. innymi słowy - już niedługo 10 urodziny! xD
Wszystkiego najlepszego!
Obrazek
DuMiaN
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 06 grudnia 2005, 23:24
Kontakt:

Post autor: DuMiaN »

Wprawdzie samych początków strony nie pamiętam ale PSEmu.pl pamiętam jeszcze z nazwy Polska strona ePSXe więc to chyba jest kawałek czasu. Jakiś aktywny może i tu nie jestem za to stronkę odwiedzam regularnie bo to konkretny serwis jest 8-)
Tak trzymać :)
Sto lat i więcej Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ