Problem z PCSX2 potrzebuje pomocy

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
BWS4LIFE
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 15:15

Problem z PCSX2 potrzebuje pomocy

Post autor: BWS4LIFE »

Witam wszystkich mam problem z programikiem PCSX2 mianowicie jak go włanczam to w tym czarnym okienku pisze że dokument defalut.xml jest pusty nie wiem co zrobic sciągnołem ten sam elmulator z kilku innych stronach ale to samo się dzieje, więc pomyslałem ze tak musi byc ale nastąpił inny błąd gdy włanczalem gierke przez obraz to wystąpił mi błąd biewiem co zrobic pomurzcie mi.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Witam wszystkich mam problem z programikiem PCSX2 mianowicie jak go włanczam to w tym czarnym okienku pisze że dokument defalut.xml jest pusty nie wiem co zrobic
Nic, to jest standardowe ostrzeżenie, które nijak nie wpływa na działanie emulatora. Można się co prawda go pozbyć, aczkolwiek z opisanego zdanie wcześnie powodu szkoda jakiegokolwiek zachodu i sił.
nny błąd gdy włanczalem gierke przez obraz to wystąpił mi błąd biewiem co zrobic pomurzcie mi.
1. Pomóżcie a nie pomurzcie.
2. Jaka gra, jakie ustawienia i...
3. ... co najważniejsze jaki błąd (skopiuj treść, albo wrzuć screena) bo podana przez Ciebie informacja wskazywać może że jest to wina gry, lub równie dobrze karą boską za nieumycie uszu wczorajszego dnia.
2BII!2B
BWS4LIFE
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 15:15

Post autor: BWS4LIFE »

Sory za słownictwo ale się spieszyłem
więc tak gra Championship manager 2007 (pożyczyłem od kolegi specialnie żeby sprawdzic czy działa emulator)

Tu jest screen jak jest skonfigurowany emulator
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... e2adc.html

A tu jest ten błąd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 67d11.html

i jeszcze jedno jak próbuje włączyc te gre to w tym czarnym okienku pisze cos o ntsc i włancza się ten błąd tu jest link do tego
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... cfae9.html

może dlatego że ta gra jest w PAL'u jak to oto chodzi to napisz mi jak zamienic na PAL.
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2007, 07:53 przez BWS4LIFE, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

BWS4LIFE pisze:Sory za słownictwo ale się spieszyłem
więc tak gra Championship manager 2007 (sciągnołem specialnie żeby sprawdzic czy działa emulator)
Nie ma sie czym chwalic, a nawet lepiej bylo podac tylko tytul, a nie sie ujawniac, ze sie ukradlo z netu.

Z reguly zlodziejom sie nie pomaga, ale nie chce mi sie jeszcze tematu zamykac. ;)
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
BWS4LIFE
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 15:15

Post autor: BWS4LIFE »

Myśle że ty taki czysty niejestes każdy ma coś za pazurami
"kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamien" znasz ten cytat?

ale dzienki za niezamknięcie tematu.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Myśle że ty taki czysty niejestes każdy ma coś za pazurami
No oczywiście, nikt nie jest idealny [poza mną oczywiście ;], aczkolwiek nie znaczy to że nalezy się chwalić wszem i wobec (jak to ująłeś) brudem za paznokciami... szczególnie, że tego typu wypowiedzi nie są tu mile widziane o czym powinieneś wiedzieć po lekturze regulaminu.

Wracając do tematu:
1) Gra niesprawdzona - kto to widział by sprawdzać emulator na grze, która Bóg raczy wiedzieć czy w ogóle pracuje. Zaopatrz się w darmowe Beats of Rage, bądź jakiś komercyjny grywalny tytuł (Final Fantasy X, Kingdom Hearts, etc.)
2) to nie jest screen z konfiguracją tylko z wybranymi wtyczkami. Mnie bardziej interesowałyby ustawienia wtyczki wideo i sekcji {Konfiguracja > CPU}
3) To jest screen standardowego błędu Windowsa, który nadal mi nic nie mówi, może być winą złej kompatybilności, a może być winą czegoś zgoła innego. Więcej dowiedziałbym się oglądając komunikaty widoczne po wciśnięciu `przycisku` szczegóły w rzeczonym oknie, bądź czarny ekran logów emulatora (najlepiej kilka ostatnich linijek) w momencie wystąpienia błędu.
4) Na ostatnim screenie nie widzę żadnych błędów.

Tyle.
2BII!2B
Tekken321
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 04 grudnia 2007, 15:35

Post autor: Tekken321 »

eeee ja mam problem z iloscia fps w grach mam z 7 :oops: a chce miec z 20 jesli ktos wie jak je powiekszyc to pisac !!!

gg:9720638 pisac :mrgreen:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

eeee ja mam problem z iloscia fps w grach mam z 7 :oops: a chce miec z 20 jesli ktos wie jak je powiekszyc to pisac !!
A ja ma problem z pieniędzmi zarabiam 2 a chcę 20 tysięcy .... ktoś wie jak powiększyć to pisać
:P
2BII!2B
ODPOWIEDZ