Forum is back

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Forum is back

Post autor: winter_mute »

Po dwóch tygodniach nieobecności na łono serwisu powracają forum wraz z większością materiałów z nim związanych. Zgodnie z wcześniejszą obietnicą przywróciłem ów dział do stanu jak najbardziej zbliżonego do okresu sprzed ostatniego ataku, aczkolwiek z przyczyn praktycznych (niektóre opcje nie zdały wcześniej egzaminu, więc wydawały się zbędne w nowej wersji), bądź technicznych (obecna wersja nie jest w stanie obsłużyć pewnych modyfikacji) niektóre opcje nie zostały uwzględnione. Tak, więc możecie dostrzec braki w pewnych miejscach, w innych natomiast zauważyć można poprawki, usprawnienia, nowe opcje, bądź też spore zmiany - warto choćby rzucić okiem na nowy regulamin, gdyż ten uległ sporej metamorfozie i można, a w zasadzie wręcz należałoby się zapoznać z jego nową wersją. Nie będę dłużej przynudzał i zabierał Wam czasu, który wykorzystać możecie na zapoznanie się ze zmianami - zapraszam na Forum.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

No cóż, forum wygląda świetnie :D Ciesze się, że strona w końcu działa w 100%
Widze, że troche poprawiono wygląd forum i dodano nowe emoty 8-) . Miejmy nadzieje, że do nowego regulaminu dostosuje się większość użytkowników...
I tak se myśle... czy działa już w końcu edycja mojego profilu? zara sprawdze :)

Edit:
Działa ! To jestem zadowolony ! Wspaniała robota, gratulacje.

Edit 2:
Dodałem troche aktualizacji (Wii, Xbox 360, śmieszne linki)....dopiero teraz zauważyłem Wnter_Mute - Big Bad Admin :lol:

Edit 3:
Heh, nie, nie zauważyłem....gapa ze mnie ^^
Ostatnio zmieniony 01 października 2006, 10:00 przez Zardon, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

I tak se myśle... czy działa już w końcu edycja mojego profilu?
Działa :mrgreen:
dopiero teraz zauważyłem Wnter_Mute - Big Bad Admin
Nastąpiła mała reorganizacja w strukturze hierarchi i rotacja na stanowiskach... Jakbyś nie zauwazył mamy nowych administratorów >
memberlist.php?level=1
i prawdopodobnie niedługo będzie miał miejsce nabór na stanowiska Moderatorów...
2BII!2B
ODPOWIEDZ