jak nagrać gre ps2

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
tomaszz
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 20 lipca 2006, 16:30

jak nagrać gre ps2

Post autor: tomaszz »

Pomocy mam jóż konsole i na komputerze pełną gre ps2, problem tylko jak ją nagrać jest w formacie iso, Czy mam wypakować ten plik i nagrać wszystkie pliki czy nagrać tak jak jest w formacie iso Dziękuje za odpowiedzi aha czy karta pamięci jest konieczna aby wogule grać w opisie tekkena 5 znalazłem wypowiedż : wymagania sprzętowe dual shock i memory card czy bez karty pamięci da się grać ??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

tomaszz pisze:Pomocy mam jóż konsole i na komputerze pełną gre ps2, problem tylko jak ją nagrać jest w formacie iso,
Kupić, a nie kraść gry z internetu. Tego typu pytania nie będa tu tolerowane - umiałeś ukraść gre to radź sobie sam. Ostrzeżenie
tomaszz pisze:Dziękuje za odpowiedzi aha czy karta pamięci jest konieczna aby wogule grać w opisie tekkena 5 znalazłem wypowiedż : wymagania sprzętowe dual shock i memory card czy bez karty pamięci da się grać ??
Memorka nie jest konieczna. Możesz powalczyć bez karty pamięcie, ale zapisanie opcji, zachowanie nowozdobytych postaci, filmów, czy jakichkolwiek innych dodatków będzie niemożliwe i bez memorycarda po zrestartowaniu konsoli będziesz musiał zdobywać je na nowo.
2BII!2B
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

a masz wogole przerobiona konsole :? bo dla mnie to co ty chcesz zrobic to nie jest orginal tylko pirat a piraty nie smigaja bez przerobienia konsoli :lol:
ODPOWIEDZ