pSX v1.1

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

pSX v1.1

Post autor: winter_mute »

Najwyraźniej nie tylko mnie przypadły do gustu poniedziałkowe aktualizację bo w dniu dzisiejszym oprócz naszego, małego, serwisowego update'u pojawiła się nowa wersja poczatkującego, aczkolwiek niezwykle obiecującego emulatora szaraczka o niezbyt zaskakującej nazwie pSX...
Obrazek Obrazek Obrazek
wraz z nową wersją wyciekła również następująca lista zmian:
  • Emulator działa pod systemami Win9X/ME
  • Poprawiono obsługę gier odpalanych z napędu CD/DVD
  • Poprawiono obsługę zapisu stanu gier
  • Poprawiono obsługę SaveState'ów
  • Ograniczono obsługę pliku dbghelp.dll, który jest obecnie wymagany jedynie do zapisu stanu sytuacji krytycznych (padów emulatora)
  • Pliki *.mcr są widoczne w oknie dialogowym konfiguracji
  • Dodano kombinacje F1/Shift+F1 odpowiedzialną za otwieranie okna dialogowego
  • Kombinacja klawiszy ALT+F4 zamyka program
  • Informacja statusowa (CD/XA/MR, etc..) została domyślnie wyłączona
Rezultat - poprawna praca pod systemami z rodziny Win9x, możliwość grania bezpośrednio z CD i poprawiona kompatybilność. Co Wy na to?
2BII!2B
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

niech tylko poprawią jakosc grafiki i mamy nowego lidera emu PSX'a :twisted:
nie wiem czy to tylko moje zdanie ale wstawki filmowe są lepiej wyswietlane niz na epsxe :?
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Mam pytanie jaką gre prezentuje ten 3 screen od prawej strony z tym gościem z takimi fajnymi włosami :P :?:
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Gry ze screenów to kolejno od lewej: BioFreaks, Bloody Roar 2 i oczywiście Tekken 3, a ten gościu z dziwnymi włosami to Heihachi Mishima (wstyd nie wiedzieć :D).
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2006, 12:38 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ten gosc z takimi fajnymi wlosami to Heihachi z Tekken 3. A pozostale screeny to Bio Freaks od Midway [pierwszy] i Bloody Roar 2 od Hudson [srodkowy].

EDIT

Niedobry w_m.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

w_m wstyd nie wiedzieć ja szarka mam od miesiąca i jedyna gry jakie mnie wciągnęły to Gran Turismo, Harvest Moon (rewelacja :)) ) Spiderman 2 no i tam jest jeszcze pare tytułów co usilnie staram się przejść :P
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
ODPOWIEDZ