Przyszłość Final Fantasy XII na PCSX2 v0.9 - WIP raport

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Przyszłość Final Fantasy XII na PCSX2 v0.9 - WIP raport

Post autor: BzyRes »

Na oficjalnej stronie projektu PCSX2 pojawiły się nowe, bardzo dobre wieści. Demo Final Fantasy XII - gry, która nie miała jeszcze swojej premiery, jest już emulowane i to z zaskakująco pozytywnym skutkiem.
Obrazek
Dzięki uprzejmości ZeroFrog'a, możemy przekonać się na własne oczy, jak wyglada emulacja najnowszego Finala z użyciem nadchodzącego wielkimi krokami PCSX2 v0.9. W sieci torrent udostępniony został filmik, tradycyjnie już przyspieszony względem oryginału:

Final Fantasy XII Demo - Ingame
53 sekundy | 38.2MB | prawdziwa prędkość emulacji - 6 FPS

Do ściągnięcia AVI skompresowanego XviD'em potrzebny jest dowolny klient Torrent, jakich w sieci do pobrania wiele [Azureus / BitComet / Bit Torrent / etc.]. Gorąco zachęcam do pobrania i obejrzenia klipu. Jednocześnie uprasza się o jak najdłuższe udostępnianie pliku.

Na stronie domowej leży garść ładnych, dużych screenów z emulacji. Warto obejrzeć - kopara opada.

EDIT: podaję allternatywne źródło do filmu z emulacji FF XII - KLIK.
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2006, 22:59 przez BzyRes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

No nieźle :) ale coś mi nie gra "prawdziwa prędkośc emulacji 6fps"..... na screenach jest góra 4 fps :P (p.s. nie widziałem jeszcze filmiku :] )
No cóż...... nie moge sie doczekac tej wersji.... co tu dużo gadac ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zardon pisze: ale coś mi nie gra "prawdziwa prędkośc emulacji 6fps"..... na screenach jest góra 4 fps
CKemu podal zapewne srednia predkosc emulacji, ale w jaki sposob zostala ona wyciagnieta - nie wiem.
Zardon pisze: (p.s. nie widziałem jeszcze filmiku :] )
Ale jesli wziac pod uwage sama predkosc, to filmikiem NIE NALEZY sie sugerowac, gdyz tak jak napisalem powyzej, zostal on przyspieszony wzgledem prawdziwej predkosci emulacji.

FF XII odpalony pod PCSX2 wyglada naprawde niezle, ale razi jeszcze masa przeklaman w grafice. Wszystko do nadrobienia - wazne, ze gra prezentuje sie znakomicie.

BTW; za jakas godzinke podam alternatywne zrodlo do AVIka - dla tych, ktorzy z roznych przyczyn nie chca / nie moga zassac go poprzez siec Torrent.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zardon pisze:No nieźle Smile ale coś mi nie gra "prawdziwa prędkośc emulacji 6fps"..... na screenach jest góra 4 fps
Znając CKEmu założe się że łapał screeny i równoczesnie zgrywał filmik - stąd pewnie to spowolnnienie.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Zapewne macie racje ^^ zapomniałem jeszcze wziąśc pod uwagę to, że gdy kręci sie taki filmik to prędkośc emulacji spada (tak jest wszędzie, nawet gdy filmuje sie jakąś normalną gre na kompa np. meczyka w Quake 3)
BTW; za jakas godzinke podam alternatywne zrodlo do AVIka - dla tych, ktorzy z roznych przyczyn nie chca / nie moga zassac go poprzez siec Torrent.
Będe wdzięczny :)
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Okay, news zaktualizowany i ubogacony o bezpośrednie źródło.
Awatar użytkownika
Spojler
Junior
Junior
Posty: 26
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 22:55

Post autor: Spojler »

I oto właśnie chodzi by jak najwięcej gierek chodziło na emulatorze :D
ODPOWIEDZ