Do siego...

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Do siego...

Post autor: winter_mute »

Już za kilka godzin przywitamy nowy rok, czas więc najwyższy zrobić rachunek sumienia i rozliczyć się z mijającego właśnie 2005 r. Dla serwisu rok ów był jak huśtawka, pełen upadków i wzlotów, wzruszeń i rozczarowań, zmian i oczekiwania w stagnacji. Największą zmianą było oczywiście przeistoczenie się ze starej "Polskiej strony ePSXe" w "PSEmu.pl" choć trudno mi w chwili obecnej powiedzieć czy była to zmiana na dobre czy też złe, gdyż po serwisowej przesiadce nastały dla nas ciężkie chwile i dopiero od miesiąca sytuacja zdaje się powoli stabilizować. Developerzy tworzący w światłach PSX/PS2 emu-sceny najwidoczniej jadą na tym samym rollercasterze, przez co bywały miesiące pustynne, pozbawione jakiegokolwiek releas'u i takie, w których dzień po dniu pojawiały się nowe wersje emu stuff'u. Cóż, więc mogę Wam życzyć w nowym 2006 roku? Po pierwsze wszystkim ludziom powiązanym mniej lub bardziej z sceną emulacji PSX/PS2 życzę stabilizacji :], wszystkim studentom pomyślnie zdanej sesji, kobietom urody, zdrowia i miłości, wszystkim wokół pomyślności. W tym jakże rymowym nastroju kończę swe wywody, po raz kolejny życząc Wam wiele radości w nadchodzącym 2006 roku oraz niekoniecznie szalonej, a z pewnością dobrej zabawy w dzisiejsza noc.
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

To jeszcze moje życzenia (moje = ode mnie, a nie mojego autorstwa [a szkoda...]):

Ile rydzyk ma moherow, Ilu w sejmie jest frajerów, Ile Kwachu dni się bawił, Ilu kumpli ułaskawił, Ile Lepper ma wyroku - tyle szczescia w Nowym Roku ;]
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

A ja w_m'owi zycze gromadki dzieci, Mortusowi, zeby zszedl juz z plecow polityki i spowrotem zaczal zajmowac sie tym, co potrafi najlepiej, czyli krytykowaniem Aeris [nieslusznym zreszta :P]; sobie zycze *za duzo, by wymieniac*, nieobecnym chlopakom z grupy trzymajacej wladze zapalu do pracy, a wszystkim odwiedzajacym PSEmu, aby nas odwiedzali ze zwiekszona czestotliwoscia. :]

A tak calkiem powaznie - szampanskiej zabawy i kaca-giganta zyczy BzyRes. :]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A ja w_m'owi zycze gromadki dzieci
Swinia... dopiekł bym Ci, ale moje słoneczko mówi że trzeba być miłym dla innych w sylwestra. Czirs from house party :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Piszac "dzieci" mialem na mysli nowe konsole, ale Ty jak zwykle nie uwierzyles w szczerosc mych intencji. Trudno. Twoja strata. :P
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

BzyRes pisze:Piszac "dzieci" mialem na mysli nowe konsole
Znamy się nie od dziś wiec powinieneś wiedzieć, że:
- ciężko radzę sobie z metaforami
- jestem uczulony na słowo dzieci bez cudzysłowiów
tak więc od razu pownieneś zawrzeć te magiczne zaczki "" :D Co do konsolowych życzeń to jak najbardziej dziękuję i jak najbardziej wzajemnie, będąc bardziej precyzyjnym to życzę Ci np. nabycia w styczniu, po przystępnej (np. 100zł) cenie takiego zestawu 3DO na jaki się równolegle czailiśmy .
2BII!2B
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: szarak »

Szczesliwego nowego roku i zycze w nim zagrac wam na next genach, pewnie wszyscy kaca dzis maja na forum. :mrgreen:
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

BzyRes pisze: Mortusowi, zeby zszedl juz z plecow polityki [...]
Komentarz może spóźniony, ale bywa i tak ;-)

Polityka dostarcza mi (i nie tylko mi) nieskończonych wręcz możliwości nabijania się z niej, a sami politycy co i rusz dają okazję to brechtu. Chyba lepiej żebym sobie spokojnie krytykował coponiektóre ich poczynania i śmieł się z ich gaf, nieźli miałbym płakać (bo obecna sytuacja polityczna w kraju tylko do tego może mnie skłaniać ;-)).
BzyRes pisze:[...] i spowrotem zaczal zajmowac sie tym, co potrafi najlepiej, czyli krytykowaniem Aeris [nieslusznym zreszta :P]
Com miał rzec w tej kwestii - rzekłem :>


Poza tym i tak wszyscy wiedzą że mam rację :P
szarak pisze:pewnie wszyscy kaca dzis maja na forum.
No nie powiem.... czuję się nietęgo..... co niestety mnie dziwi, bo byłem nadzwyczaj "oszczędny" w piciu -_-
Zaczynam podejrzewać, że to te ciasto zjedzone wcześniej zassało te śladowe ilości alkoholu jak gąbka i mnie męczy teraz ;-)
Anyway mam nadzieję, że wszyscy bawili się szampańsko i że nie muszą teraz zatykać uszu w obronie przed kapiącym kranem ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mortus pisze:Polityka dostarcza mi (i nie tylko mi) nieskończonych wręcz możliwości nabijania się z niej, a sami politycy co i rusz dają okazję to brechtu. Chyba lepiej żebym sobie spokojnie krytykował coponiektóre ich poczynania i śmieł się z ich gaf, nieźli miałbym płakać (bo obecna sytuacja polityczna w kraju tylko do tego może mnie skłaniać;)).
Oj Mortusku, Ty zawsze bierzesz tak doslownie te moje niewinne zarciki. A nabijaj sie z polityki - masz do tego pelne uprzywilejowanie, w koncu w wyborach udzial brales i na dobrych ludzi glos oddales. :P Tylko, zeby mi pozniej Kaczor jeden z drugim nie powiedzieli, ze w kraju dobrobyt, bo obywatel usmiechniety [czy tam nabijajacy sie, jak to sam okresliles :P].
Mortus pisze:Poza tym i tak wszyscy wiedzą że mam rację :P
Wszyscy uprzejmi lokatorzy zamieszkujacy Twoja leciwa, acz szkarlatnie blyszczaca czaszke. :]

A po imprezce lepiej niz dobrze. W wyro uderzylem okolo 7, podnioslem sie przed 12 i musze powiedziec, ze czuje sie nad wyraz dobrze. Bawilem sie calkiem calkiem, moment wejscia w 2006 rok udalo sie zapamietac. :]
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

BzyRes pisze:na dobrych ludzi glos oddales
Na dobrych czy na niedobrych to kwestia gustu... ale na pewno można było gorzej :] (np. na krawaciarzy albo jednojajowców :P [tekst ten nie miał na celu obrażenia leektoratu wymienionych partii..... no może Samoobrony :P])
BzyRes pisze:Tylko, zeby mi pozniej Kaczor jeden z drugim nie powiedzieli, ze w kraju dobrobyt, bo obywatel usmiechniety
ROTFL XD
BzyRes pisze:Wszyscy uprzejmi lokatorzy zamieszkujacy Twoja leciwa, acz szkarlatnie blyszczaca czaszke. :]
Jak to mawiają - kupą mości panowie!

BzyRes pisze:A po imprezce lepiej niz dobrze. W wyro uderzylem okolo 7, podnioslem sie przed 12 i musze powiedziec, ze czuje sie nad wyraz dobrze. Bawilem sie calkiem calkiem, moment wejscia w 2006 rok udalo sie zapamietac. :]
Moja niestety była taka mocno defaultowa... ot zwykłe spotkanie rodzinne. Gratuluję jednocześnie dobrej pamięci :P

A teraz idę spać bo wcześniej oka nie zmrużyłem....
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ