Emulator PSP

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Przepraszam za niewyedytowanie postów już więcej tos ie nie powtórzy a teraz sprawa co do Emulatora PSP no to tak ściągnąłem ten Plik o którym wspominałeś ale niestety nic nie pomogło :( Już nie mam pomysłu może ktoś miał taki problem i jest w stanie mi pomóc ?
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A masz plik .png w pbp :?: jest o tym sporo na necie - wystarczy poszukać >
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Fat ... Fault+PSPE
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Przed instalowaniem i uruchamianiem czegokolwiek, warto zerknac w dokumentacje. W pliku readme.txt, dolaczonym do paczki z PSPE, przedstawiono wykaz plikow niezbednych do uruchomienia aplikacji. Wyglada to dokladnie tak:
pspe.exe
SDL.dll
MENU.png(bmp)
ms0
+--PSP
+--GAME
+--SOFT1
| +-- EBOOT.PBP
+--SOFT2
+-- EBOOT.PBP
Widac pliki? Widac. Widac struktore katalogow? Tez widac. Zatem nalezy zmolestowac google, odnalezc potrzebne partie i posadzic u siebie identyczne "drzewko", jakie widnieje powyzej. Powinno dzialac, przynajmniej tak sugeruja informacje zawarte w dokumentacji. A co dalej, z czym to sie je i kiedy zaemuluje Ridge Racers - nie wiem, bo jestem na takim samym stopniu uzytkowania tegoz softu, co podpisany nade mna winter_mute.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Znalazłem coś ciekawego będe wdzięczny o przetłumaczenie :) http://www.psp-emulator.com/

i jeszcze jedną ciekawą rzecz czy to możeliwe aby istniał emulator PSP dla PSXa ??

http://www.pspemulators.com/

sami sprawdźcie klikam na link ale nic sie nie wyświetla
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ech - co trzeba tlumaczyc? Podales link do strony informacyjnej [jednej z wielu] o PSPE, czyli emulatorze, na temat ktorego pisalismy powyzej. Ludzie z serwisu twierdza, ze jest nadzwyczajny, gdyz uruchamia nieoficjalne demka, homebrew i nadzwyczaj dobrze zapowiada sie przyszlosc tego projektu. Koniec rewelacji. W kwestii emulowania PSP nie zaszly zadne, warte szumnego rozglosu zmiany, zapewniam.

EDIT

Ech^2... drugi link prowadzi do serwisu, w ktorym porusza sie tematyke emulacji NA PSP.
i jeszcze jedną ciekawą rzecz czy to możeliwe aby istniał emulator PSP dla PSXa ??
A jak sobie wyobrazasz zaemulowanie kilkunastokrotnie potezniejszego hardware'u na leciwym Szaraku? Szczytem osiagniec emulacji dla PSXa jest SNES, nienajlepiej emulowany nalezy dodac. Uzyj wyobrazni. Komputer za kilka tysiecy zlotych nie jest w stanie wyswietlic 20 klatek w pierwszej z brzegu grze 3D na PS2, wiec logiczne jest, iz... No wlasnie, logiczne?
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2006, 22:11 przez BzyRes, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

A jest możeliwość uruchomienia gier z PSP na PSXie ??
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

....Tymczasem Daniu ani myślał się poddać...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:A jest możeliwość uruchomienia gier z PSP na PSXie ??
Nie, ponieważ:
1) PSP jest maszyna mocniejsza niż PSX
2) PSX nie czyta UMD
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

nosmile : :P teraz sie poddaje :P dziękówczka za pomoc winter_mute pozdrawiam i temacik można zamknąc
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
wolumin
User
User
Posty: 45
Rejestracja: 04 lutego 2006, 22:36

Post autor: wolumin »

Może to chodzi o emulowanie gier z PSXa na PSP :D . Teretycznie może dało by rade gdyby się dało przegrać gry z CD na UMD.
ODPOWIEDZ