The End

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

The End

Post autor: winter_mute »

Zgodnie z moimi przypuszczeniami zbiórka środków finansowych przeszła bez echa – minimalne zainteresowanie, zero wpłat, standard. Co wiecej podobnie do odwiedzin, moje finanse i zasób wolnego czasu drastycznie kurczy się do minimum.

Cóż nie pozostaje mi nic innego jak poinformować wszystkich, że w czasie obecnego tygodnia (prawdopodobnie między środą, a piątkiem) serwis PSePSXe zostanie zamknięty i usunięty z serwera. Wszyscy użytkownicy forum, którzy mają zerowy licznik postów i chcą zachować swe konta po powrocie forum (prace nad nowym forum trwają, lecz termin jego ukazania się nie jest jeszcze znany) proszeni są o dokonanie pamiątkowego wpisu w dowolnie wybranym przez siebie temacie (może być ten nius).

Update (21.07.2005, godz.20:30): Biorąc pod uwagę fakt iż jutro wyjeżdżam na weekend w góry oraz ciepłe słowa i czyny co poniektórych użytkowników, postanowiłem odroczyć zamknięcie serwisu do dnia 25 lipca 2005 r. Korzystajcie z tej okazji spędzając ostatnie chwile na łamach PSePSXe. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2005, 20:40 przez winter_mute, łącznie zmieniany 2 razy.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Nie wiem czy dobrze widzialem, a jestem zbyt padniety po robicie, zeby na forum grzebac. :|
Czy gdzies ktos podal ile potrzeba uzbierac, zeby oplacic miesiac abonamentu?

Moze jakby ta kwota nie zrazila to by sie chetni znalezli. Ja sie przynajmniej bym zastanowil. ;)
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Łączny koszt kompleksowego utrzymania serwera na miarę naszych potrzeb to 850zł/rok. Jak pisałem w innych tematach część kwoty jest zebrana, większa część kwoty jest zebrana (tzn. wyłozyły ją dwie osoby), nie mogę powiedzić ile nam dokładnie brakuje bo pozostała resztka zmienia się co jakiś czas (to starzy rzucą mi jakimś groszem, to brat wyłoży drobniaki, a to sam cosik zarobie na ten cel) dlatego też ustaliłem podstawę darowizny >> http://www.psemu.pl/strony/donate.php << na dziesięć złoty - jeśli ktoś chce dać więcej to super, jesli chce dać mniej to też fajnie, bo każda złotówka się liczy.
2BII!2B
rzepa
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 lipca 2005, 22:26

Post autor: rzepa »

a czy nie mozna byloby zbierac w troche inny sposob?
ot dla przykladu tak jak robia w www.krokmania.com
nikt za klikanie nie placi a kasa sie zbiera :]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Chodzi Ci o button Allegro :?: Chciałbym zauwazyć iż w naszym serwisie również znajduje się banner tego serwisu, ale:
- dochody z klików wynoszą ok 10gr dziennie (przy sprzyjających wiatrach) bo nikomu nie chce sięklikać
- aby wypłacić pieniądze należy mieć REGON, osoby prywatne nie mogą wypłacić pieniędzy o ile nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej
- konto PSePSXe w PP Allegro jest praktycznie puste. W chwili gdy pisze te słowa na koncie jest 6,10zł. Część kasy poszła na wydatki "techniczne", część na inne cele.

edit: Wracając do Twojego pytania - moznaby, jednakże ten sposób jest najszybszy, bo w grę wchodzi zebranie pieniędzy do końca tego miesiąca z 3 dniowym zapasem (czyli 29 lipiec jest ostatecznym terminem, w którym nalezy dokonać wpłaty) a myślisz że przez kliki uda się uzbierać min 50zł w ciągu tygodnia, nie wspominam już o czasie potrzebnym na wyciągnięcie tych pieniędzy z PP.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

winter_mute pisze:(...) myślisz że przez kliki uda się uzbierać min 50zł w ciągu tygodnia, nie wspominam już o czasie potrzebnym na wyciągnięcie tych pieniędzy z PP.
Powiedz teraz wprost - jak sie wplaciloby jutro (tj.20 lipca) to cos to da?
Bo akurat 50 zl to byl max jaki moge dac jak patrze na swoje konto - ale moglbym. ;) Tylko wiesz. Nie lubie wyrzucac pieniedzy w bloto, bo za 50 zl to mam caly weekend zabawy. :twisted:
Napisz po prostu czy wplaty w tym momencie jeszcze sie oplaca robic (znaczy czy jest szansa na utrzymanie sie jeszcze choc przez chwile), jak tak to jutro sie na PayU rejestruje i macie wsparcie. ;)
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

to skoro Muzzy da 50 zł to ja mogę jeszcze dorzucić 20 zł. Odpowiedz Winter czy to by coś dało... jeśli tak, to wpłata będzie - muszę tylko obczaić ten system:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Odpowiedz Winter czy to by coś dało...
Każda złotówka coś da.
muszę tylko obczaić ten system:)
System jest bezpieczny - jestem tam zarejestrowany jakiś czas i nie miałem z nim żadnych problemów, co więcej to IMHO swietna sprawa jeżeli chcesz coś opłacić lub pobrać pieniądze a chcesz pozostać anonimowy lub nie masz innej możliwości dokonywać przelewów przez internet.
Tak czy siak szkoda, że nie masz rangi User - w takim przypadku załatwilibyśmy to o wiele szybciej.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

I co w_m? Co sie jednak ruszylo i jakos sie powoli rozkreca. ;) :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Miło widzieć żekomuś zależy na tym serwisie. Ja też dorzuciłbym coś od siebie ale moja sytuacja finansowa na to nie pozwala, a dokładnie jestem bez grosza. :(
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
ODPOWIEDZ