Saturn - jaki emu ???

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Awatar użytkownika
Zell_89
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwietnia 2005, 12:58

Saturn - jaki emu ???

Post autor: Zell_89 »

Hej zna kotś dobry emulator Segi Saturn ?? błagam o polecenie jakiegoś,
i jeszcze jedno wiem że mnie wyklniecie za to ale chwilowo nie mam jak kupić czy ktoś nie zna strony z torrentami czy czegoś w tym stylu skąd mógłbym pobrać Virtua fightera 3 ??
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Hej zna kotś dobry emulator Segi Saturn ?? błagam o polecenie jakiegoś,
Zalezy, co uwazasz za dobry. Nie ma emulatora SS, ktory mozliwosciami dorownywalby najlepszym programom emulujacym Szaraka, czy N64. Warto zwrocic uwage na rozwijajace sie Saturin, SSF i niestety niekontynuowany juz GiriGiri [nawet strona domowa zdechla].

Pokombinowac zawsze mozesz. Manuale latwo znalezc w sieci, gry dostaniesz na Allegro [za grosze]. Mimo ze cos tam dziala, rewelacji nie nalezy sie spodziewac.
i jeszcze jedno wiem że mnie wyklniecie za to ale chwilowo nie mam jak kupić czy ktoś nie zna strony z torrentami czy czegoś w tym stylu skąd mógłbym pobrać Virtua fightera 3 ??
Wiesz, ze nie zadajemy takich pytan i nie odpowiadamy na nie. Bez komentarza.
soczek11
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 11 października 2004, 18:27

Post autor: soczek11 »

Wypróbój tego emu:Cassini
TEApot
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:05

Post autor: TEApot »

Witam, ubolewam nad faktem trudności dobrania się d dobrego emu Saturn'a; mam Satourne i problem z aspi, a takze z biosem, nie chce mi go znaleźć, jednego i drugiego... Zwraca się z wielką prosbą do kogoś, kto lepiej ode mnie daje sobie rade z zawiłościami konfigu, prosze pomóżcie. A czy wogóle u kogoś biega?
"poszły spać modne dziewczęta
sennie ziewają skincheadzi z przedmieścia
wzniećmy pożar w ich uszminkowanych sercach
czasy są niepewne
sytuacja jest napięta"
Awatar użytkownika
simian raticus
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 18 października 2006, 11:45

Post autor: simian raticus »

Wielka szkoda że nie ma dobrego emulatora Sega Saturn - więc nawet się nie biorę za to :-( A mam ochotę pograć w Saturn'owskie Horde :-)
ODPOWIEDZ