oczywiscie chodzi o pomoc...

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Dobra. Jeszcze raz i od początku.

1) ASPI i Detonatory zainstalowale?
2) Inne gry są bezproblemowo emulowane?
3) Debugger, czyli czarne DOSowe okienko odpalane wraz z emulatorem, wyświetla jakieś niepokojące komunikaty?
4) Sprawdź, czy bez problemów będzie działał SaveState z FM3. Instrukcje masz tutaj.
5) Zmień BIOS na model SCPH1001.
6) Mianuj Eternal SPU 1.41 na wtyczkę dźwiękową. Zaznacz Update before accessing register w oknie jej konfiguracji.
7) Be brave.

P.S. Zakochałem się w niewiaście z Twojego emblematu. Spogląda na mnie z porządaniem i jednoczesnym politowaniem. Dla Niej zgodzę się nawet na praktyki S/M. Niammm...
Awatar użytkownika
Ifrit
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 12 marca 2005, 15:04

Post autor: Ifrit »

Pokolei...
1.ASPI jest..ale co to sa "Detonatory"???? :shock:
2.nie mam innych gier :D
3.Nie ma zadnych wiadomosci...nic.Tylko czarne okno.Zawiesza sie ePSXe,nie dziala "esc" ..tylko alt+Tab ...nie wiem czy to ma znaczenie ale pisze dla swietego spokoju.
4.JA NIE CHCE SAVE STATÓW!!!! :cry: :cry: :cry: Kali chciec sam dojsc do banana.... :roll: :wink:
5.Zmienilem...i *UJ przez wielkie UUU....nic to nie zmienilo
6.Zrobione....nic nie dalo.
7.Morale siadaja ale linia frontu jeszcze sie trzyma... :D

Co do PS'a .....jezeli lubisz kulturystki :D :D :D :D jak masz jakiegos maila (co oczywiscie jest pytaniem retorycznym...) to Ci podesle o ile chcesz..tylko ostrzegam,to co jest na emblemacie jest "lajtowe"...nie znas z jeszcze mrocznej strony-ale ilustracja jest piekna.Polecam..
Istniec to cos wiecej niz byc pomyslanym...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

1) Det. to sterowniki do GeForce'a. Zainstaluj najnowsze. Jeśli masz czasem Readeona, to zamiast Detonatorów instalujesz Katalizatory.
2) Masz, ale nie chciałeś sprawdzić.
3) A 'reinstalki' ePSXe próbowałeś? Pobierz z Downloadu plik do czyszczenia rejestru z konfiguracji emulatora i 'zainstaluj' wszystko ponownie.
4) A może jednak? Dzięki temu dowiesz się czy inne gry działają.
5) Ok. Zostaw poprzedni.
6) Zostaw wtyczkę, Update before... - wyłącz.
7) So, be strong.

P.S. Dawaj. Maila masz pod moją sygnaturką. Szukam kobiety, która mnie poskromi. Mam nadzieję, że mroczna strona, o której wspominałeś, to nie jest siusiak_suprise, ani owłosiony tors...
Awatar użytkownika
Ifrit
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 12 marca 2005, 15:04

Post autor: Ifrit »

emm.....takie male sprostowanie.O czym my mówimy? :D tzn o jakim emulatorze?Te ostatnie "poprawki" to byly do emulatora ePSXe tak?

1.Sterowniki sie sciagaja..ale z moim zawrotnie szybkim polaczeniem a'la SPEEDy GONZALES MULONEZ NINJA TURTLES to troszke potrwa...
2.nie mam! powaznie!jedyna giera jaka obecnie mam na psx to FM3...nie ladnie tak oskarzac ludzi :wink:
3.sciagnalem,uruchomilem,poleglem...nic nie dalo.
4.gra mi dziala na oby emulatorach...to chyba nie ma znaczenia czy bedzie dzialala inna bo chwilowo NIE JESTEM INNYMI ZAINTERESOWANY!Czlowiek sie wkrecil w ta gierke a tu klops....tylko nie kazcie mi znowu przechodzic od nowa na VGS'sie :shock: bo juz wczesniej mi sie ten problem pojawil ale se pomyslalem ze jak zaczne od nowa to moze sie cos zmieni... :roll: wiem..to bylo glupie...
5.to juz i tak bez znaczenia....GRA DZIALA! tylko sie wiesza w tym $#%*&*#$^ momencie :evil:
6.zostawilem,wylaczylem.
7.still trying...

teraz PS....HAHAHAHAHA!!! az tak tragicznie nie jest,ale nie bede nic mówil wiecej-sam zobaczysz,tylko prosba-jezeli nie chcesz na forum to wyslij mi PW z adresem bo wasze wyslanie maila nie ma opcji "zalacz plik" albo ja slepy jestem i nie zauwazylem.Bede wdzieczny za kooperacje :)
Istniec to cos wiecej niz byc pomyslanym...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

emm.....takie male sprostowanie.O czym my mówimy? tzn o jakim emulatorze?Te ostatnie "poprawki" to byly do emulatora ePSXe tak?
Jak najbardziej.
2.nie mam! powaznie!jedyna giera jaka obecnie mam na psx to FM3...nie ladnie tak oskarzac ludzi

Masz. W postaci SaveState'ów - na naszej stronie.
4.gra mi dziala na oby emulatorach...to chyba nie ma znaczenia czy bedzie dzialala inna bo chwilowo NIE JESTEM INNYMI ZAINTERESOWANY!Czlowiek sie wkrecil w ta gierke a tu klops....tylko nie kazcie mi znowu przechodzic od nowa na VGS'sie bo juz wczesniej mi sie ten problem pojawil ale se pomyslalem ze jak zaczne od nowa to moze sie cos zmieni... wiem..to bylo glupie...
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Odpalając SaveState z dowolnej gry weryfikujesz pracę emulatora. Jeśli nie pociągnie żadnej gry w wersji 'zrzutu', to jednocześnie zawęży pole poszukiwań rozwiązanń tego problemu. Dlatego warto sprawdzić dowolny SS, dla świętego spokoju.

BTW; powiedz coś więcej o wersji tej gry. Obraz był zrzucany z płyty, czy od samego początku dysponujesz ISO?

P.S. bzyres[m]tlen.pl - poproszę pod ten adres.
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2008, 02:24 przez BzyRes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ifrit
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 12 marca 2005, 15:04

Post autor: Ifrit »

Wgranie nowych sterowników graficznych nic nie dalo.
Gre mam od poczatku jako ISO.
Ilustracja juz poszla-powinna byc na Twojej skrzynce.
SS zgrywam..zaraz sprawdze...

No i DZIALA!! :) wgralem np GT2 ...zajefajna gierka :) ..ale i tak wole FM3 :( ...wiec odpowiedz brzmi -TAK INNE GRY DZIALAJA!
Istniec to cos wiecej niz byc pomyslanym...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Skoro nic nie pomogło, odpowiedź może być tylko jedna. Obraz gry jest zwalony. Skombinuj działającą w 100% wersję i sprawdź jak będzie się zachowywała na Twoim kompie. Innej rady nie ma.

BTW; dzięki za screena. Krystyna jest cudowna, przerobiliśmy już grę wstepną - ostro bylo. Teraz gdzieś się zapodziała. Mówiła, że idzie po drut kolczasty, czy coś :].
Awatar użytkownika
Ifrit
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 12 marca 2005, 15:04

Post autor: Ifrit »

jest jeszcze inna opcja.... :/ która wcale a wcale mi sie nie podoba :/ ...wcale a wcale.....wogóle.......ale ja powaznie...no normalnie mi sie nie podoba......<zalamka>...boshhhh.....ech..pozostaje jeszcze mozliwosc OSTATECZNEGO upewnienia sie i zagrania od nowa na VGS'sie :? wrrrrrrrrrrr....nie lubie czegos takiego...obraz gry nie moze byc zepsuty bo po raz kolejny powtarzam....ON TEN MOMENT PRZESZEDL BEZ ZADNYCH PROBLEMÓW!a mam kopie od niego.....

Co do ilustracji to spoko...nie ma sprawy :) tylko uwa|aj jak wpadnie na pomysl z tosterem i kajdankami...uwierz mi na slowo-NIE CHCESZ WIEDZIEC co ona z tym tosterem zrobi jak Ty juz bdziesz tymi kajdankami.... :roll: :P no.....do tej pory lecze oparzenia na....ekhem......spoko....
Istniec to cos wiecej niz byc pomyslanym...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

ISO mogło się uwalić podczas kopiowania. Nie wiem jak, ale miałem już takie przypadki.
Zanim zagrasz na VGSie od początku - poczekaj. Pokombinuje jeszcze z konwertowaniem SAVEów. Jeśli uzyskam pozytywny wynik, dam odpowiedź w tym temacie.

BTW; wybróbuj jeszcze PSXEven - konfiguruje się w podobny sposób jak ePSXe. Program znajdziesz w dziale Download.
Awatar użytkownika
Ifrit
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 12 marca 2005, 15:04

Post autor: Ifrit »

KRRRRRRRRRRRRRRRWIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Konfiguruje PSXEven,konwertuje memorycardy,nawet save'y sa!!! Odpalam tamtego save'a iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...............??????? <cenzura><cenzura><cenzura><cenzura>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO ZA SHIT!!! :cry: :cry: :cry: dokladnie w tym samym momencie jest blad!!!! :(
Chyba jedynym sensownym wyjasnieniem jest jedak blad :(echh.....przynajmniej dobrze ze NIE zaczynalem od nowa grac na VGS'sie wtedy dopiero bym sie ^$&*#$# .....ech......moze ma ktos jakiegos save'a po tej misji? tylko nie tak jak u was w dziale download ze po 20 godzinach grania :roll: ???? help?

w sumie wpadlem na jeszcze inny pomysl...ciekaw jestem co to da...otóz teoretycznie moge skopiowac sobie save'y ,isc do kumpla,przejsc te 2-3 misje i spróbowac ponownie u siebie....ciekaw jestem czy u niego ten sam blad wyjdzie :shock: ale chyba to byloby bez sensu skoro on to juz przeszedl prawda? tzn ta misje...hmmm..musze spróbowac...

*EDIT by Bzy.
Używaj funkcji "edytuj", zamiast pisać posty jeden pod drugim, ok?
Istniec to cos wiecej niz byc pomyslanym...
ODPOWIEDZ