ePSXe 5.0

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

ePSXe 5.0

Post autor: winter_mute »

Pewnie rozczaruje co poniektóre osoby, ale cyferka 5 z niusa ni jak jest związana z obecną czy najbliższą wydania wersją emulatora ePSXe. Nie jest to także liczba kobiet, z którymi jednocześnie... ehem... Nie wnikając w szczegóły powiem z mostu, że... [fanfary]... w dniu dzisiejszym znany wszystkim projekt pod nazwą ePSXe obchodzi swe 5 urodziny. Oczywiście gratulujemy autorom wspaniałego stażu i życzymy przysłowiowych 100lat.
2BII!2B
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

qrde :<
a już miałem otwierać szampana :mrgreen:
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

qrde :<
a już miałem otwierać szampana
Tak Cie jarają moje możliwości erotyczne :P :lol:
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ja już obaliłem w bramie urodzinowego komandosa, wyśpiewując gromkie 100-lat :].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

komandosa
Ahhh Komandosy :D Swego czasu piłem ten cudowny trunek. Rocznik 2002 jeśli mnie pamięć nie myli smakował całkiem jak kompotcik jabłkowy - tylko zapach nie ten....
Szkoda że wątroba nie pozwala mi już na tego typu alkohol bo słyszałem że marka Komandos uległa ostatnio znacznej poprawie :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Dobry Komandos nie jest zły, jak to powiedział mój znajomy wypiwszy jednego. Niby taki siarkowodór, ale niesie niczym solidny zastrzyk ze środkiem dopingującym :].
Ahhh Komandosy Swego czasu piłem ten cudowny trunek. Rocznik 2002 jeśli mnie pamięć nie myli smakował całkiem jak kompotcik jabłkowy - tylko zapach nie ten....
Widać, na Śląsku i Podlasiu mamy podobną kulturę picia ;].

A propo trunków z gatunku "Komandos" - CLICK ME. Dodam, że cały zestaw kosztował niespełna 17 złotych. A ile przy tym radochy było...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ze względu na wspomnianą wsześniej zniszczoną wątrobę musiałem przeżucić się na lepszej jakości towar :D Na chwilę obecną moje domowe zapasy PI razy oko przedstawiają się w następujący sposób > CLICK <
Wiem, to nie ta klasa cenowa, ale cóż jak to się mówi "NA ZDROWIU SIę NIE OSZCZęDZA" :P :twisted:
2BII!2B
Xian
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 25 lutego 2003, 15:58

Post autor: Xian »

Ehhhh ;( Myślałem że naprawdę z okazji urodzin ePSXe'a dane mi będzie rozkoszować się nową wersją tego wspaniałego emulatora...

Miałem także nadzieję, że w końcu ruszy Vigilant 8 ne ePSXe'i. Marzenia ścietej głowy...
ODPOWIEDZ