Zmiany w MEGA-Konkursie

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
Awatar użytkownika
Jahoo
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 25 października 2005, 20:29

Post autor: Jahoo »

Mam pytanie dlaczego w tabeli wynikow konkursu pojawiaja sie te same niki chodzi mi tu o gracza "bielau" i "heraldray" wydaje mi sie, ze tak nie powinno byc mam nadzieje, ze to jakis chwilowy blad bo z tego co sie orientuje jedna osoba powina tylko jeden raz bradz udzial w konkursie, a nie, ze np. ja zrobie sobie kilka kont u was na forum i zgarne wszystkie trzy nagrody. Zreszta co ja wam bede mowic popatrzcie sobie na IP graczy i bedziecie wiedziec ile kto ma kont, no chyba ,ze maja zmienne IP to wtedy co innego. A i jakim cudem te osoby ktore wymienilem mogly sie zarejestrowac na forum pod tym samym nikiem, myslalem, ze jak nik jest zajety to nie mozna go poraz drugi wykozystac na forum. Mam nadzieje, ze to tylko jakies bledy dlatego jak macie czas to przyjzujcie sie tej sprawie. Pozdro.

Jahoo
stabber back
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 06 października 2005, 12:17

Post autor: stabber back »

Ja równiez cały czas czekam na odpowiedz, wbrew pozorom pytanie odnosnie gry plasmanaut traktuje bardzo powaznie.
Czy unikacie odpowiedzi bo nie chce sie wam juz nic mieszac w konkursie czy moze jest ku temu inny powod ?
Nie jest to chyba brak czasu , zaówazyłem zmiany w instrukcji do systemu oceniania pod tabela, wiec ....
stabber back
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 06 października 2005, 12:17

Post autor: stabber back »

Kolejna sparawa [nie edytuje postu, zeby było widac ze cos dopisałem] to taka, ze zastanawiam sie czy mozesz ujawnic kto tak bardzo domagal sie zmiany Breakouta ? Jak widac racje mialem ja i Jahoo, ze zmiana gry na inna nic nie zmieni i mozna było zostawic po staremu. Ciekawi mnie natomiast ile było osob którym nie pasowało, bo napewno nie jedna dwie osoby, mam taka nadzieje przynajmniej.
chcialem zrezygnowac z tego konkursu juz po tej zmianie ale postanowilem ze pokaza jak proste sa te gry i ze wiele czasu nie potrzeba na osiagniecie w nich co najmniej zadowalajacych efektow, jednoczesnie uswiadamiajac tym którzy składali skargi ze jak sie nie umie grac to sie nie bierze udziału w konkursach tego typu i nie obwinia za swoje niepowodzenie innych osob oskarzajac ich o oszustwo.
Skonczmy wchodzic sobie nawzajem w tylnia czesc ciała i nazwijmy rzeczy po imieniu, a "oskarzaniem o oszustwo" niewatpliwie sa głosy za zmiana gry, wiemy to wszyscy.

Polska to nie watpliwie dziwny kraj i zanim dojdziemy do momentu ze zamiast zwalac wine na innych przyjzymy sie najpierw sobie minie jeszcze sporo czasu, ja mam nadzieje ze te posty uswiadomia chociaz kilku uzytkownikom ze sie mylili, a to juz bedzie jakis postep.
Awatar użytkownika
Jahoo
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 25 października 2005, 20:29

Post autor: Jahoo »

heh ja bym sie wstrzymal z takim podejsciem stabber back bo znowu jakis lamus stwierdzi, ze masz za duzo pkt. i i zglosi skarge do w_m, a jego skargi napewno sa rozpatrywane pozytywnie ;) . Od poczatku wiedzialem, ze taka ilosc pkt. jaka zdobyles w break outa jest do zdobycia, a nawet do pobicia bez zadnych oszustw, no ale widzimy tu typowy przyklad ludzkiej zazdrosci i nieporadnosci, skoro ty zdobyles tyle pkt. , a ja nie umiem to dlaczego nie podkonfidencic Cie i oskarzyc o oszustwo przecierz to najprostrza wygrana i bez meczenia sie :D . Jak niby tak duzo bylo skarg na break outa to prosze niech te osoby sie wypowiedza tu na forum bo jakos widze tu tylko poszkodowanych czyli mnie i stabber back'a oraz niechcacych juz nam odpowiadac admini, niewiem czym jest spowodowane wasze milczenie ale domyslam sie, ze bezradnoscia. Zmieniliscie caly konkurs bo ktos zlozyl doniesienie o bugach, My tez piszemy wam o bugach, ale jakos nie macie nawet zamiaru tego sprawdzic albo chociarz nam odpisac totalna olewka, tak zescie sie skompromitowali tym konkursem i zmiana zasad, ze az mi sie chce smiac jak juz probujecie cos naprawic to moglibyscie to zrobic porzadnie, a nie, ze jedno jest zmienione, a drugie nie, moze trzeba poprosic kogos innego aby wam zlozyl skarge o bugach bo na nasze posty nie odpowiadacie. Ja takze chcialem zakonczyc konkurencje w tym nieszczesnym konkursie ale zostane juz w nim do konca bo bardzo mnie ciekawi jego zakonczenie i nie tylko dla nagrod bo takie nagrody w pewnym serwisie aukcyjnym moge dostac za 20zl ale dla samej ciekawosci zakonczenia, moze nawet napisze o tym ksiazke ;) .
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

stabber back pisze:czy mozesz ujawnic kto tak bardzo domagal sie zmiany Breakouta ? [...] Ciekawi mnie natomiast ile było osob którym nie pasowało, bo napewno nie jedna dwie osoby, mam taka nadzieje przynajmniej.
Nie. Napłyneło 9 skarg.
Jahoo pisze:My tez piszemy wam o bugach, ale jakos nie macie nawet zamiaru tego sprawdzic albo chociarz nam odpisac totalna olewka,
Opisałem Ci co sądze i co mogę zrobić w kwestii Opery, ale się obraziłeś... Co do Board, masz rację, pomijając fakt iż nie występują w grze opisane wcześniej błędy programistyczne (patrz wpisy odnośnie BO) to istnieją pewne podobieństa do wyeliminowanej wcześniej gry... tak więc, istnieje możliwość jej wymiany lub usunięcia z rozgrywki...
Wydaje mi się że już wspomniałem co trzeba zrobić w takiej sytuacji - zdąbądźcie poparcie min. 6 osób i podejrzewam że Wasz wniosek zostanie przyjęty. Powtórzę również, że to samo dotyczy powrotu BO do rywalizacji - co zakomunikowałem przy okazji poprzedniego wpisu.
Jahoo pisze:bo jakos widze tu tylko poszkodowanych czyli mnie i stabber back'a
Tzn. jak poszkodowanych :?: W jakim sensie :?: Nie rozumiem - byliście w czołówce i nadal w niej tkwicie, a zmiany dotyczyły wszystkich użytkowników w jednakowym stopniu. Biedactwa :P
Jahoo pisze:niewiem czym jest spowodowane wasze milczenie ale domyslam sie, ze bezradnoscia.
Co prawda, moge przekręcić fakty odnoszac się do innych osób z grupy zarządzającej, ale chciałbym zauwazyć że w moim przypadku zespół czynności zwanych życiem nie ogranicza sie tylko do siedzenia na forum i odp. na Wasze posty... jeśli masz ochote możesz iść za mnie do pracy i na uczelnię oraz zająć się kilkanostoma sprawami, które mnie męczą na codzień. Daruj sobie prosze takie gadanie bo wystarczy, że kobieta prawie codziennie robi mi o to wyrzuty.
Jahoo pisze:tak zescie sie skompromitowali tym konkursem i zmiana zasad, ze az mi sie chce smiac jak juz probujecie cos naprawic to moglibyscie to zrobic porzadnie, a nie, ze jedno jest zmienione, a drugie nie,
Mam dla Ciebie propozycję, może zorganizujesz własny konkurs, zobaczymy czy pójdzie CI tak dobrze jak ciągłe krytykowanie, robienie z siebie ofiary jakiegoś miedzygalaktycznego spisku oraz obrażanie innych, tak jak to zrobiłeś powyżej.
Jahoo pisze:bo takie nagrody w pewnym serwisie aukcyjnym moge dostac za 20zl
Łatwo się mówi stojąc po tamtej stronie. Zakładając że każdy przedmiot można nabyć za 20zł (a tak niestety nie jest) to pula nagród wynosi 100zł. Wywal prosze stówę na następny konkurs to może pogadamy.


Podsumowując powyższe powiedziałem Wam co możecie zrobić i w jaki sposób tego dokonać, na co liczycie, że będę Was prowadził za rączke i wszystko za Was załatwie :?: Zamiast ciągle narzekać, co jest delikatnie mówiąc irytujące pogadajcie z ludźmi bioracymi udział w konkursie, wnieście poparte przez min. 8 osób (liczac z Wami) zarzalenie i po kłopocie. Po drugie srwierdzenia dotyczace "wchodzenia sobie w...", "kompromitacji", "marnej jakości nagród" itp. są nie namiejscu - pisząc coś takiego bezczelnie mnie obrażasz. Nikt nikogo nie zmuszał do udziału w konkursie i niekt nie zmusza do kontynuowania, jesli komuś się nie podoba, może w każdej chwili zrezygnować.


Aha jeszcze jedno... Jahoo, teraz ja poczułem się urażony Twoją wypowiedzią i to niejednokrotnie, toteż na podstawie Zasady nr1 i Zasady nr 3 Regulaminu serwisu przyznaję Ci nagrodę specjalną w postaci upomnienia.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Jahoo
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 25 października 2005, 20:29

Post autor: Jahoo »

Niestety musze sie z Wami pozegnac bo nie widze dlamnie szans w tym wspanialym konkursie, poprostu stabber back jest tak poteznym zawodnikiem i zarazem konkurentem, ze nie dorastam mu do piet. Rezygnuje z tej pasjonujacej i jakrze zacietej walki i od teraz niegram juz bo nie widze w tym sensu jak nie moge byc pierwszy to wole sie poddac. Tym samym chcialbym przekazac swoje konto komus kto da rade temu tytanowi i pokona go w tej rozgrywce o tak wspaniale i jakrze wyszukane nagrody. Chetnych na konto zachecam do pisania do mnie na PM albo GG oddam pierwszej lepszej osobie haslo oczywiscie za darmo. Zegnam sie z Wami z bolem serca no ale cuz co sie stalo to sie nie odstanie :cry:
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2005, 22:16 przez Jahoo, łącznie zmieniany 1 raz.
stabber back
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 06 października 2005, 12:17

Post autor: stabber back »

rozumiem twoja sytuacje Jahoo, walczyłes dzielnie i zaprawde godnym byłes przeciwnikiem, jednak jak głosi legenda - zwyciezca moze byc tylko jeden i wielu mężnych rywali musi poledz, chociaz starzy górale mawiali zeby nie dzielic skóry na żywym niedziwiedziu to do tej pory nie zdawałem sobie sprawy jak wysoko ustanowiłem poprzeczke.

Zycie jest zbyt krótkie zeby spedzac je przed ekranem monitora, trzeba z niego korzystac. NIe bede mógł zostac z wami do konca i uznałem, ze na wypadek gdybym zajoł jedno z miejsc premiowanych nagrodą musze z wyprzedzeniem napisac co ma administarator z nia zrobic. Chciałem na poczatku przekazac ja jednemu z userów forum, jednak przegladajac konta uswiadomiłem sobie jak wielu przyszło tylko po nagrody, zaledwie 10 uzytkownikow z całej plejady zgłoszonych ma powyzej 3 postów. Tak wiec postanowiłem przekazac je na dom dziecka w swiebodzinie - http://www.domdzieckaswiebodzin.home.pl/ .

Mam nadzieje ze administratorzy podejda do sprawy powaznie i wywiaza sie ze zobowiazan w razie jak bym został jednym z laureatów. Jak juz wczesniej wspomniałem, nie bedzie mnie na ogłoszeniu wyników, dobry tydzien przed nimi i kolejny po nich wiec to jedyne wyjscie aby moj wysiłek nie poszedł na marne.

pozdrawiam, stabber
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

przez wzgląd na powyższą wiadomość oraz PW o treści >
przestan mi spamowac skrzynke spamerze.
a także inne niezwykle interesujące i równie obraźliwe wiadomości typu
a tak na marginesie to mam juz teraz gleboko w dupie twoj serwis
uzytkownik Jahoo zostaje usunięty z konkursu i obdarowany pernamętnym banem. Tyle w kwestii wyjasnienia.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

stabber back pisze:Mam nadzieje ze administratorzy podejda do sprawy powaznie i wywiaza sie ze zobowiazan w razie jak bym został jednym z laureatów.
Oczywiście, że się wywiąże... tak jak Ci pisałem na GG, podziwiam Cię za takie podejście i w razie Twojej wygranej z wielką przyjemnością wyslę paczkę do Domu dziecka w Świebodzinie.

Pozdrawiam
/w_m/
2BII!2B
stabber back
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 06 października 2005, 12:17

Post autor: stabber back »

bez przesady, konsoli ps2 nie mam wiec gry raczej nie odpale, a plecaków to mam całą szafe. :D normalna kolej rzeczy, mi nie potrzebne to moze komus innemu sie przyda, po co ma lezec i sie kurzyc.

za to motywacji powinni dostac inni startujacy w konkursie, jesli wogule czytaja posty na forum, Jahoo zrezygnował z konkursu, ja w dniu dzisiejszym rowniez przestaje czynnie uczestniczyc wiec wszystko przed wami.

pewnie nie jeden ma ochote na oryginalna grę na ps2, najlepiej wiec sie nie zniechecac, na wszystko potrzeba czasu. Normalne ze za pierwszym podejsciem nie uda sie wykrecic dobrych wyników, ale im wiecej poswieconego czasu tym lepsze wyniki.

to chyba na tyle, szkoda zbytnio eksploatowac ten temat, no i powodzenia dla wszystkich.
ODPOWIEDZ