PCSX2 WIP w konfrontacji z Gran Turismo 4

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

PCSX2 WIP w konfrontacji z Gran Turismo 4

Post autor: BzyRes »

Na oficjalnej stronie PCSX2 pojawiła się informacja, jakoby najnowsza, testowa wersja emulatora umożliwiała granie w GT4. Sporo zmieniło się od momentu ostatnich wieści na ten temat. Widać, wszystko jest możliwe, trzeba tylko czasu i "odrobiny" pracy. Przyszłość projektu zapowiada się smakowicie.
Obrazek
GT4 ingame - chcemy więcej FPSów!
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

ciekawie przedstawia się grafika samochodu... nie jest tak źle:) Jednak sam fps pozostawia wiele do życzenia, ale dobre i to na początek.
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

nie mogę sie już doczekać nowej wersji emu ps2 :]
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Troche ta emulacja GT4 jest niedoskonala, ale musze przyznac, ze szczene rozbilem o podloge, kiedy zobaczylem ten screen. I mniejsza o to, ze zadne efekty nie sa wyswietlane - naleza sie brawa, zarowno dla ekipy kodujacej, jak i betatesterow. Mniam!
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

niedawno pamiętam jak pokazywano pierwsze screeny z FFX, a jak widać już pracują nad lepszym fps'em - podobnie będzie i z tym tytułem - jak powiedziano przede mną brawa należą się za to, że w ogóle ktoś się stara takie coś zrobić:) Myślę, że za pół roku będzie mozna spokojnie grać w grę na fps'ie 30:P, albo i wyższym:)
ODPOWIEDZ