PSePSXe is going down

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

Jak to malejące zainteresowanie?
Zaglądam codziennie.
Dlaczego zaraz kasowac, likwidowac?
Przemyslcie to jeszcze!
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

:cry: Zostawcie forum :cry:
Awatar użytkownika
maro
User
User
Posty: 34
Rejestracja: 26 listopada 2004, 22:52

Post autor: maro »

niech chociaż forum zostanie, a do stronki zawsze będę miał sentyment-to dzięki niej mogłem pograć w tekkena w hi-res :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

to sie nie dzieje naprawde... mam rację
Niestety nie masz racji - to się dzieje naprawdę.
Jak to malejące zainteresowanie?
Zerknij na statystyki http://stat.4u.pl/?plepsxe , porównaj marzec i czerwiec. Wierz mi że pomiędzy 55 a 30 tysiącami odwiedzin jest spora różnica.
Dlaczego zaraz kasowac, likwidowac?
No i tu wchodzą gre pieniądze, całościowo (serwis/forum/pliki etc) PSePSXe osiąga miesięczny transfer 7-10GB, wierz mi że to nie mało. Skasowanie 70% plików spowoduje zmniejszenie transferu przynajmniej o połowę.
Co więcej kwestie finansowe na tym się nie kończą - od sierpnia musimy pokryć część finansów związanych z serwerem, a do pełnej funkcjonalności brakuje nam 120zł, z czego, część pokryję z własnej kieszeni, część dorzuci pewna osoba (nie będe wytykał palcami, niech sam się pochwali), ale wiecie jak sprawa wygląda > wakacje, wyjazdy, kobieta, pifko i kasa topnieje w oczach, tak więc nie wiadomo czy się odpowiednia kwota uzbiera :)
niech chociaż forum zostanie
Jak powiedziałem wcześniej forum zostanie, choć czeka go parę zmian.
2BII!2B
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Wiele stron przez caly swoj zywot nie uzbiera 30tys. A ta stronka zbiera sobie srednio 1000 odwiedzin dziennie (lipiec) - i to w chwili kiedy podobno traci "popularnosc".
Wiem ze brak pieniedzy to duzy problem...ale jest kilka sposobow podtrzymanie zycia stronki - jakies skladki (to modne ostanio :P ), duzo reklam (co przy takiej liczbie odwiedzin chyba nie jest problemem)...nie wiem - moze jakos by sie uzbieralo :P
A brak czasu to zadne wytlumaczenie :P Zawsze stronke mozna pozostaic bez aktualizacji - a wrzucic cos nowego raz na miesiac jak bedzie chwilka czasu :P

Wiem ze to wszystko i tak nie ma szans ale poprostu szkoda mi tej stronki :/

Ps. Fajnie ze chociaz forum zostanie :D
:)
Awatar użytkownika
warmachine
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 25 marca 2005, 12:56

Post autor: warmachine »

Co najwyżej powody do tej pory wymienione są dla mnie śmieszne, a śmierć serwisu bez sensu - ku**a dajcie luz. Mniejsza o to, respect for winter_mute.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wiem ze brak pieniedzy to duzy problem...ale jest kilka sposobow podtrzymanie zycia stronki - jakies skladki (to modne ostanio Razz ), duzo reklam (co przy takiej liczbie odwiedzin chyba nie jest problemem).
Rozpatrywałem taką propozycję, ale aby zebrać odpowiednie środki PSePSXe musiałby być całkowicie zapchana reklamami, i nie chodzi tu tylko o bannery, ale także panele reklamowe, bufony, reklamy tekstowe w mailach itd. Szerze powiedziawszy nie widze sensu by PSePSXe stała się czołowym polskim rozsyłaczem spamu.
Co do składek myślę że lada dzień pojawi się obwieszczenie w tej sprawie - zobaczymy jaki będzie odzew.
Co najwyżej powody do tej pory wymienione są dla mnie śmieszne
Wierz mi, że jako takie kwesie czasu, zainteresowania itd są do przełknięcia tak te kilka~dziesiąt/set słoty są sporym problemem dla mojego budrzetu, szczególnie po wojnie z urzędem skarbowym jaką ostatnio odbyłem i okresem wakacyjnym.
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Wiem ze problem jest przedawniony ( a moze sie myle ) , ale jezeli chodzi o zainteresowanie to moze by sie dalo Google bota postawic. Daloby to przyrost ludkow na stronie.Jak to sie odbywa ??? Ano wypelnia sie formularz , bot jest postawiony i sprawdza co sie znajduje na foroom. Jezeli ktos szuka info np. dot CC to google mu wyswietla rowniez posty z tego forum.
Obrazek
ODPOWIEDZ