Pomocy !!! FF 5

Dyskusja na temat gier wydanych przez firmę Square-Enix (dawniejszy SquareSoft).
acacia_dragoon_karsh
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 08 lutego 2005, 19:25

Pomocy !!! FF 5

Post autor: acacia_dragoon_karsh »

Mam mały problem z grą FF5 na początku gry w zamku którym trzeba uciekac z wybuchającego zamku skonczył mi sie czas i przez przypadek zrobilem save statea. proszze o jakies kody w zwiazku z tym czasem (game genie ) gra jest na snesa . wiec prosze o pomoc PLZZ !!!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Z znalezieniem save'a z tego momentu gry bedziesz mial nie lada problem. Moja rada na przyszlosc - do zapisywania stanow gry warto uzywac takze cartridge - ROMu, bo 1 slot na Save State to niewiele. I pozniej wychodza takie kwiatki, o ktorych wspomniales powyzej :].
acacia_dragoon_karsh
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 08 lutego 2005, 19:25

nie chce savea

Post autor: acacia_dragoon_karsh »

Nie chce save za to kody (game genie - cos jak game shark na psx )by ten czas zatrzymac :wink: . Wiec jezeli ktos zna jakies kody to niech poda ! ! ! PLZ PLZ
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

na gafaqs nic nie ma :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Na GameFAQa wyjątkowo nie ma, ale to nie zwalnia z obowiązku przeszukania gugli ;].
acacia_dragoon_karsh
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 08 lutego 2005, 19:25

Szukałem

Post autor: acacia_dragoon_karsh »

Szukałem na goglikach ale tez znalazlem tylko ta strone ja nie potrzebuje kodow na levele czy sile (nie chce ich !!) ale na zatrzymanie tego czasu.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

A nie pomyslales czasem, ze czitow na 'zatrzymanie czasu' po prostu nie ma? My ich nie wyczarujemy, ani gugle nie urodza - proponuje zatem wziasc pod uwage rade z mojego pierwszego wpisu ;].
acacia_dragoon_karsh
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 08 lutego 2005, 19:25

Bład

Post autor: acacia_dragoon_karsh »

cheaty są na wszystko wystarczy miec odpowiedni adres w pamieci romu i emulator zsnes i juz . a pomyslales ze ktos moze mial ten problem i taki adres znalazl .
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Dlaczego wiec nie poszukasz na guglach skoro 'ktos moze mial ten problem i taki adres znalazl'? Ja szukalem - nie znalazlem. Szukalem rowniez na Usenecie - nie znalazlem. Wniosek z tego taki, ze latwiej bedzie zaczac od poczatku / wspomoc sie save'm / or sth niz znalezc w necie linijke odpowiedzialna za funkcje zwiazana z 'manipulacja czasem'. Nie sadzisz?
ODPOWIEDZ