Problem z gra Killer Instinct I ...

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Sillencio
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 04 marca 2005, 07:55

Problem z gra Killer Instinct I ...

Post autor: Sillencio »

Witajcie all.
Jestem tu po raz pierwszy i musze powiedziec ze bardzo mi sie ta stronka podoba. RESPECT for all MODERATORS!!! :P

Ok wiec przejde od razu do sedna mojego problemu.
Otoz chce odpalic gre killer instinct 1. Mam sciagniete wszsytkie romy i mam rowniez u64.
Problem zaczyna sie z plikiem "killerinstinct.chd" ktory mam osobno sciagniety i podobno on jest potrzebny do tej gry, tzn do zrobienia tzw pliku "*.img".
Moja prosba jest adresowana do osob ktore potrafia COS zrobic z tym nieszczesnym plikiem "*.chd".!!!
BARDZO PROSZE O JAKAKOLWIEK POMOC!!!
Z gory dziekuje! :)
Musaki
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 23 listopada 2004, 10:43

Post autor: Musaki »

Zalerzy jeszcze przez co ściągałeś, jeżeli przez jakąś sieć p2p (emule itd..) plik mógł ulec uszkodzeniu, sam korzystałem z takiego sposobu ściągania i często (baardzo) trafiały mi się buble.
www.psxmaniak.prv.pl - amatorska stronka poświęcona konsoli playstation. zajrzyj a moze nie porzałujesz.
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

U64 to chyba romik pod emulator nintendo 64 ;)
CHD to plik dysku pod M.A.M.E. ale i tak jeszcze rom by sie przydal.
A swoja droga to wyszedl Killer Instinct na PSXa w ogole?
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Killer Instinct nie został wydany na PSXa - zdaje się, że oprócz wersji automatowych, o których piszesz, były jeszcze na GB, SNESa i N64.
Do odpalenia KI proponuję użyć emulatora KIAME, a plik z grami pobrać z pewnego źródła.

Temat zostanie przeniesiony.
ODPOWIEDZ