Emulator DC???

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Z tego co słyszałem to ten gośc co robił Icarus dołączył do zespołu tworzącego Chankast.
Obrazek
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Post autor: Sizzzu »

Dobra dalej zasypuje was pytaniami :] Sciagnelem sobie Chankast wersje alpha 0.25 sciagnelem tez te biosy wrzucilem je do folderu w ktorym jest chankast ... skombinowalem sobie nawet gre na DC Marvel vs Capcom 2 i odpalilem gra sie odpalila ale chodzi mi w 5 FPS jak na to zaradzic sa jakies ustawienia tego co zrobic plzz help me
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Osobiście polecałbym urzywać wersje Chankast 02a nie wiem czemu ale u mnie ta wersja spisuje sie lepiej a co do prędkości to w opcjach włącz Capcom Hack i stosój tą opcje do wszystkich gier Capcomu to powinno przyspieszyć emulacje jeżeli nie to pisze to coś poradzimy jeszcze 8)
Obrazek
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Post autor: Sizzzu »

No wiec wlaczylem ten Capcom hack i dziala juz lepiej :] THX teraz w czasie walki mam okolo 30 FPS Hmm ...zobacze jeszcze ta wersje 02a moze na niej bedzie wiecej FPS ale i tak juz gra sie przyjemnie :]
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Nie ma za co po to jest to forum by polagać ludziom więc jak by co to wal z pytaniami
Obrazek
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Post autor: Sizzzu »

Sam sie prosiles :P wale nastepne pytania :] Ale tym razem chodzi o gre Resident Evil: Codename Veronica... a dokladnie o to ze nie mam glosu w tej grze... spotkales sie moze z takim problemem ??
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Osobiście się z nim nie spotkałem bo niemam akurat tej gry :( ale czytalem o tej grze i problemach z nią. Sprawa wygląda tak że narazie nie da się z tym nic zrobić bo albo nie ma dzwięku albo cały czas nawala. Spróbuj puścić gre na wersji 0.2a i 0.25 bo z tego co czytałem wynika że na o.25 mają dzwięk ale nie najlepszej jakości. Zrób tak jak mówiłem i napisz jakie masz rezultaty.
Obrazek
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Post autor: Sizzzu »

sprawdzilem na chankascie 0.2a i nie ma poprawy ciagle glos jest nieobecny ... mam nadzieje ze to niedlugo poprawia :]
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

O nowej wersji jak narazie cicho ale nie ma się co dziwić bo przez wakacje ekipa nic nie pracowała nad emulatorem więc raczej jeszcze poczekamy na nową wersje troche. Co prawda wyszedł coś jakby hack ale napisało go 3 gości którzy nie alerzą do ekipt CHANKASTA i na dodatek ten hack jest po hiszpańsku :(
Obrazek
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Post autor: Sizzzu »

Dzis Resident chodzil mi jakby lepiej... zaznaczylem cable type NTSC i priority Above normal a moje FPS podczas grania wzrosly do 45 ... mialem takze muzyke ale tylko podczas wlaczania gry, intra i pierwszego pomieszczenia jak wchodze do drugiego muzyka sie wylacza ... :( co to za hack moze uda mi sie cos z nim zrobic
ODPOWIEDZ