Jak grac na epsxe 1.6.0 przez siec???

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

a jak postawić serwer niech mi ktos to wytlumaczy jak malemu dziecku krok po kroku bo jak na razie mało z tego kapcę :roll:
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
SebA__
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 16 czerwca 2004, 19:57
Kontakt:

.................

Post autor: SebA__ »

jak maemu dziecku to ja wytlumaczyc nie umniem zreszta juz nie pamietam bo w to juz nie gram mam to ale nie gram aha ten co robi serwer musi miec taki programik bo inaczej przynajmnie mi jak nie ma zadnedo serwera a niemasz tedo programu wlaczonego to mi sie zacina i reset komp :evil:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Widzę że trzeba będzie napisać FAQ lub nawet cały artykuł o tym jak postawić serwer Kaillery...

... są jacyś chętni czy ja mam się tym zająć :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
SebA__
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 16 czerwca 2004, 19:57
Kontakt:

Post autor: SebA__ »

ja aktualnie nie mam czasu na takie cos:D:D
(a pozatym nielubie i niechce mi sie zbytno pisac wogule nawet cos innego;))
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Pisanie bzdurnej wiadomości, nie wnoszącej nic ciekawego do tematu i zaśmiecającej podjęty wątek nazywamy spamem, wiesz? Skoro nie masz czasu, ochoty i możliwości, to daj się wykazać innym, zamiast obwieszczać wszem i wobec swój bierny stosunek do pisania - taka wiadomość nikomu się nie przyda i na pewno nie rozwiąże problemu stawiania serweru Kaillery.
EDIT
W zasadzie mógłbym się podjąć napisaniu krótkiego przewodnika dla początkujących - spłodzę więc coś i podeślę kiedy będzie gotowe, w celu zweryfikowania rzetelności ;].
TheUndertaker
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 lipca 2004, 14:54

Post autor: TheUndertaker »

dobra a teraz pytanie z innej beczki kto chcialby zagrac ze mna przez siec a i jeszcze jedno ile osob mozna najwiecej dac do gry przez siec
No one can stop me
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Na pierwszą część pytania nie odpowiem (z wiadomych przyczyn). Co do drugiej - może grać tyle osób, na ile pozwala dana gra - ograniczeniem są mozliwości emulowanego systemu, w przypadku PSXa - 8 osób.
BTW. Jestem na etapie kończenia krótkiego poradnika nt. stawiania serwera Kaillera'y, z czym miało problem wiele osób. Tekst zostanie zapewne wrzucony wraz ze startem nowej wersji strony, jako jeden z pierwszych artykułów ;].
ODPOWIEDZ