Nebula - 2 pyt.

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Eri_MS
User
User
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2004, 22:15

Post autor: Eri_MS »

u mnie w kaillerasrv.conf nie wiele pisze ale nie wazne... mam kolejny problem :lol: ale tym razem z Kawaks'em ;) :( [ver. 1.49 tj. najnowsza chyba]
znaczy robie FILE - > START NETPLAY ok wlancza sie to okienko od kaillery, laduje sie ta lista z serverami i bach... pokazuje sie ze 'wystąpil bląd z aplikacją Kawask.... itd' zainstalowalam od nowa kawaks'a i nic.. dalam/wzucilam do folderu ten plik kaillerasrv tez nic...
sciągnelam emulator z OFICJALNEJ str. to chyba nie ma prawa na of. byc uszkodzony emu. +__+
gry na tym emulatorze chodzą poprawnie ale tylko ta opcja jest cos nie teges... wiem ze juz od razu po rozpakowaniu kawaks'a byl juz tam sterownik kailleraclient.dll... [podmienilam go z innym i tez 0]
mam XP'ta, LAN 512 kb/s ale chyba xp nie ma tu nic do rzeczy... emu. uszkodzony, czy moze jakis ster.
T__T;
kaillerasrv/nebulanet dzialają poprawnie... zadnych blędow itd tylko z tym kawaksem :cry:
Obrazek
ODPOWIEDZ