NBA JAM 2000 na N64 jaki emulator

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
jnow1
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwietnia 2004, 08:23

NBA JAM 2000 na N64 jaki emulator

Post autor: jnow1 »

problem jak w w/w temacie,jaki emulator zastosowac do odpalenia tej gierki,miłe byłyby wskazówki do demek NBA wydanych na konsole
(gdzie szukać i jakich emulatorów użyć)
Na forum jakoś nie widać sportowego zacięcia,co do w/w dyscypliny.
Ukazały się nowe na PS2 i XBOX, ale to w PC , chyba nie do ugryzienia.
O ile zdążyłem się zorientować ,to emulator PS2 jest jeszcze w fazie rozwojowej.Nie jestem oblatany w tym temacie i za wszelkie wskazówki
z góry serdeczne dzięki. Gdyby mój wnuk odpalił taką gierkę na PC,
to byłby w siódmym niebie.
Paciarek do wszystkich aniołków, za Wasz dobry uczynek macie
zapewniony.

Dziadek.
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2004, 09:45 przez jnow1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Tak jak mówisz - do emulowania ps2/xbox/gamecube/dreamcast nie mamy się jeszcze co dobierać. A co do emu n64 to radzę ci wypróbować project 64 z pluginem graficznym jabo 1.5 i ninteen 64 (1964) z pluginem rice video (najnowszym). Niestety nie mogę bliżej sprecyzować, ponieważ nie posiadam tej gierki, ani też nie zajmuje się zbyt dużo emulacją n 64. Do wszystkiego najlepiej zawsze dojść metodą prób i błędów.
Życzę szybkiego skonfigurowania i miłego grania :D.
Romek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Podpinam się pod powyższe - Project64 i 1964 to najlepsze emu tego systemu. Dodam jeszcze tylko, że wszystkie niezbędne pliki można pobrać z:
http://www.emulation64.com/

No i zacęcam do wypróbowania gier z serii NBAJ wydanych na PSXa - Turnament i '99 jeśli mnie pamięć nie myli bo podobno są to całkiem ciekawe tytuły.
2BII!2B
jnow1
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwietnia 2004, 08:23

Post autor: jnow1 »

Dzięki za info i wszelkie wskazówki.
Winter, a na jakim emulatorku te gierki o których wspominasz trzeba uruchomić (jak se je zakombinuję) grałeś w to kiedyś? a może inni mają na ten temat coś do powiedzenia
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Hehe, jeżeli chodzi o gry z psx`a to tylko i wyłącznie epsxe 1.6 w razie niepowodzenia 1.52, a pluginy to Petego (pete`s ogfl/ogl2/dx).
Romek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

I co ja moge dodać skoro wszystko zostało juz powiedziane :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ