Phantom Brave

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
wayzee
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 lutego 2011, 23:02

Phantom Brave

Post autor: wayzee »

Grałem już ok. 4 h i bez problemu, aż tu nagle, gdy kilkanaście razy w dość krótkim odstępie czasowym korzystałem z save/load gra mi się zwiesiła i pojawił się komunikat, że nie ma pamięci. Po ponownym uruchomieniu gry nie mogę sterować postacią za pomocą d-pada ani za pomocą analoga. A w menu gry strzałki działają oraz sprawdzałem w menu konfiguracji pada też jest cacy, Nie można tylko ruszać postacią... o co chodzi??? Był już restart pcsx2 i całego kompa. Próbowałem też zmienić grę (wszystko w niej działa) oraz wyrzuciłem obraz gry i na nowo umieściłem na twardym.... POMOCY!!!
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

Używasz lilypad-r3878 :?: dziwna sytuacja bo nawet na liście kompatybilności jest "Grywalna"
A może ci chodzi ci o save/load tu w oknie emulatora, nigdy tego nie uzywałem bo wydawało mi się to podejrzane że można sobie zapisywać kiedy się chce.
Spróbuj zapisać sava ale w grze to może sie naprawi.
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
wayzee
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 lutego 2011, 23:02

Post autor: wayzee »

Chodzi mi o save / load wbudowane w emulator. Po wczytaniu z memorki i tak nie działa. nawet jak wczytam inne savy zrobione PRZED crashem, to i tak nie mogę używać strzałek poza menu z okienkami. Może mnie czeka reinstalacja pcsx2? Ale co wtedy z quick savami?
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

W folderze "inis" są pliki z konfiguracją pluginów tych co używasz, usuń ten od pada i skonfiguruj na nowo. Jak nie pomoże to czekaj na siłę wyższą może coś doradzą :)
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
wayzee
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 lutego 2011, 23:02

Post autor: wayzee »

Po prostu save'y się skaszaniły... Zacząłem grę od nowa i jest cacy. Szkoda 20h grania, ale co tam. Jadę od nowa :D Dzięki za pomoc.

PS: usunięcie ini nic nie dało
ODPOWIEDZ