Gran Turismo 4

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
ziko_tczew
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 23 lipca 2008, 12:29

Gran Turismo 4

Post autor: ziko_tczew »

Witam

Mam pytanie czy jest mozliwe odpalenie Gran Turismo 4 ???
Na Youube widzialem ze ludzie bez problemu odpalaja gre i dziala na full i nie ma zbytnio bugów. Najbardziej zaciekawiły mnie filmiki od jednego kolesia który odpalił GT4 na emulatorze PCSX2 0.9.6 rev.1298. Wydaj mi sie ze to moze dzialac skoro dal az 4 filmiki z gry. Tyle ze nie moge trafic n =a tego emulatora ktory on akurat sie poslugiwal. Ma ktos linka do tego PCSX2 0.9.6 rev.1298 ???

Z góry dziekóje wam za odpowiedz :D
Jak by co to mój numer gg: 5204293
manos
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 26 sierpnia 2010, 13:57

Post autor: manos »

Odpal na nowszych wersjach i nowszych pluginach wtedy na 100% zagrasz.
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Post autor: lookash »

Ja nie potrafilem odpalic GT4 i gdzies czytalem ze nie jest kompatybilny z PCSX2
ryshard
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 12 stycznia 2009, 14:50

Post autor: ryshard »

Witam,
dziwne, a na oficjalnej stronie pcsx2 napisane jest że działa
http://pcsx2.net/compat.php?&c=g&s1=1&s ... 1&s5=1&p=2
sam odpaliłem jakieś niecałe dwa lata temu, tylko że mam AMD X2@2,6Ghz a taktowanie jego nie pozwala na emulację w dobrej prędkości, jedynie FF X chodzi na full FPS, oto mój film na YT.
http://www.youtube.com/watch?v=aBR8wAgR8dc
peso
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 16 stycznia 2011, 22:24

Post autor: peso »

Nie chcę zakładać nowego wątku, a mam problem z gt4

mam pcsx2 0.9.7 i gdy odpalam gt4 gra laduje mi sie do pewnego momentu a pozniej wyskakuje komuniakt:

searching for layer 1
could't find second layer

Próbowałem już ten obraz "przepuścić przez" Toxic Dual Layer Patcher, ale program pisze mi, że ten obraz nie jest DL

Probowałem na innej wersji dvd5, ale ta wogole nie rusza, pojawia sie szary ekran...

Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Gra dzialala na konsoli?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Uruchom oryginał z napędu DVD, albo zrzuć własnoręcznie obraz z takiego nośnika. Emulator nie ma w założeniu uruchamiać gier niewiadomego pochodzenia.
2BII!2B
peso
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 16 stycznia 2011, 22:24

Post autor: peso »

winter_mute pisze:Uruchom oryginał z napędu DVD, albo zrzuć własnoręcznie obraz z takiego nośnika. Emulator nie ma w założeniu uruchamiać gier niewiadomego pochodzenia.
Nie bardzo rozumiem co mam zrobić, można jakiś tutorialik?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie bardzo rozumiem co mam zrobić, można jakiś tutorialik?
Włóż oryginalną płytę z grą do napędu i ... zależnie od oczekiwań:
- utwórz obraz ISO programem DVDDecrypter (jest w naszym downloadzie) i dopiero taki plik uruchom w emulatorze... lub
- uruchom grę bez zrzucania jej na dysk twardy (polecenie rum System > Boot CDVD e emulatorze), będzie pracować wolniej, ale pracować będzie.


Koniec toturiala :)

P.S. gdybyś jednak nie skojarzył mi o co mi chodzi - kup oryginał, my się pirackimi wersjami gier nie zajmujemy, kto wie, kto i co zrobił przy ich zrzucaniu, z czym emulator sobie później nie radzi.
2BII!2B
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

Dla tych co robi im się takie coś http://img64.imageshack.us/img64/5306/g ... bugemu.jpg "Brightness" na ) i jest ok tylko ciemno :)
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
ODPOWIEDZ