Revision 791

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Revision 791

Post autor: winter_mute »

Dziwne rzeczy mają miejsce na stronie, wszak jakby na główną nie patrzeć, wszyscy widzą, że to mój trzeci nius w tym miesiącu... ale to nic, mała strata, gdy w rezultacie jest mi dane poinformować Was o kolejnej wersji rozwojowej emulatora PCSX2. Oprócz standardowego zwiększenia numerku do 791, w nowej odsłonie emulatora otrzymujemy zestaw poprawek do ostatniego oficjalnego wydania PCSX2 (dokładnie, w temacie obsługi FPU, VU, PCR/TIMR, PERF, GIF), usprawnioną obsługę memorek i savestate`ów, zwiększona kompatybilność względem kilku gier (Tales of Destiny, Grandia 2 i seria Final Fantasy) oraz delikatną optymalizację kodu. Na powyższym lista niespodzianek się nie kończy bo wraz z testowym PCSX2 otrzymaliśmy nowy zestaw pluginów oraz dedykowaną specjalnie r.791 wersję doskonałej wtyczki sterowania LilyPad 0.9.11 z gigantyczną listą zmian.
Obrazek

Na zakończenie dwie uwagi - zmiany w kodzie odpowiedzialnym za obsługę memorek i savestate`ów zniszczyły wsteczną kompatybilność tych opcji, dlatego też przed korzystaniem z wersji rozwojowej emulatora należy (a) skopiować pliki memorek w bezpieczne miejsce (b) korzystać z nowej odsłony LilyPad, gdyż tylko z nią prawidłowo działają savestate`y. Tyle na dziś, życzę miłego dnia i jeszcze przyjemniejszych testów.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Re: Revision 791

Post autor: Zardon »

winter_mute pisze:Dziwne rzeczy mają miejsce na stronie, wszak jakby na główną nie patrzeć, wszyscy widzą, że to mój trzeci nius w tym miesiącu...
Nie wiem czemu to tak podkreślasz :) Swego czasu przecie większość newsów były Twego autorstwa.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie wiem czemu to tak podkreślasz :) Swego czasu przecie większość newsów były Twego autorstwa.
1) bo jakoś nius trzeba zacząć i wydaje mi się że brzmi to nieźle
2) Swego czasu... no właśnie : ]
2BII!2B
ODPOWIEDZ