ZeroGS 0.95 is out

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

ZeroGS 0.95 is out

Post autor: winter_mute »

Pamiętacie ostatniego niusa, w którym wychwalałem prace ZeroFrog’a? Po raz kolejny mamy okazje odczuć efekty jego pracy na własnej skórze, gdyż wczoraj, około północy światło dzienne (a raczej księżycowe) ujrzała nowe wersja pluginu graficznego ZeroGS, oznaczona numerkiem 0.95 i przydomkiem KOSMOS.
Obrazek
Jeśli chodzi o zmiany to w stosunku do poprzedniej wersji znaczącej poprawie uległa prędkość emulacji oraz jakość wyświetlanej grafiki. Warto tez wspomnieć o poprawionej obsłudze procesorów wielordzeniowych (choć do pełnego jej wykorzystania przyjdzie nam poczekać na kolejną wersję emulatora) oraz kilku ciekawych dodatkach takich jak: nagrywanie sekwencji wideo, filtrowanie dwuliniowe, wygładzanie krawędzi z dwu~ i cztero~krotną precyzją, tryb wireframe itd.
Z powodu problemów technicznych, z jakimi się obecnie borykamy (strona odmawia posłuszeństwa - doskonale sobie zdaje z tego sprawę i od wczoraj pracuje nad rozwiązaniem tegoż problemu) po plik do ściągnięcia odsyłam Was bezpośrednio na stronę domową PCSX2 i życzę przyjemnych testów.

udpate: w downloadzie jest do pobrania, najnowsza, poprawiona i oznaczona numerkiem 0.95.2 wersja ZeroGS.
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2006, 12:26 przez winter_mute, łącznie zmieniany 3 razy.
2BII!2B
grzybiarz
Junior
Junior
Posty: 25
Rejestracja: 09 października 2004, 12:37
Kontakt:

Post autor: grzybiarz »

Probowalem odpalic mortala to sie meulator wiesza :(
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

UWAGA! Aktualizacja!
EDIT2: Crashing issues with ATI cards have been resolved, so make sure to download version 0.95.1. There are still some image quality issues, but fully compatability with ATI cards will come soon.
Nowa wersja jest oznaczona numerkiem .095.1 i powinna poprawić problemy z kartami ATI (tyczy się to mnie :P)

Pozdro.
Obrazek
grzybiarz
Junior
Junior
Posty: 25
Rejestracja: 09 października 2004, 12:37
Kontakt:

Post autor: grzybiarz »

No też mam ATI - to dlatego ten błąd. No nic ide testować nowszą wersje
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Kolejna aktualizacja ;)
EDIT 3: All ATI image quality issues have now been solved. Also, 0.95.1 had some major issues so it is highly recommended to download 0.95.2.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zardon pisze:Kolejna aktualizacja
Nius i download zaktualizowany - dzięki za zgłoszenie.
2BII!2B
grzybiarz
Junior
Junior
Posty: 25
Rejestracja: 09 października 2004, 12:37
Kontakt:

Post autor: grzybiarz »

W ogole ta wtyczka (nawet najnowsza) na moim radeoni x600 chodzi gorzej niz stare - domyslne wtyczki.
Awatar użytkownika
ADIOo
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 08 sierpnia 2006, 14:36

Post autor: ADIOo »

witam
czy moj komp da rade temu emulatorkowi?
pamięć- 512 DDR geil
Proc- sempron 3000+ s.939
grafika- GeForce 6100
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Dać - da, włączysz emulator, wejdziesz w menu jakiejś gry.... może nawet wejdziesz w samą gre... ale o graniu jako takim - zapomnij. Przynajmniej narazie.
Co do samej wtyczki - u mnie zdaje sie że działa wszystko szybciej. Ale jakby dla mnie to nie jest aż tak istotne. Przede wszystkim - jest większa kompatybilność.....Jak do tej pory nie mogłem w grze DBZ: Budokai 3 wejść nawet do momentu wyboru postaci, teraz to jednak działa, menusy też chodzą lepiej (było z 8-10, jest 10-15 fps)
Obrazek
Marcin_96
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 14 grudnia 2008, 14:41

Post autor: Marcin_96 »

Czesc wyslijcie mi ten plugin na email jack22@autograf.pl bo link jest nie dostepny z gory THX
ODPOWIEDZ