PSEmu.pl party #1

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PSEmu.pl party #1

Post autor: winter_mute »

Ukazała się nowa Xebra - to nic (zmiany znikome, plik w downloadzie, nic nadzwyczajnego). Kilka nowych nieoficjalnych release`ów związanych z emulacją PlayStation 2 - to także nic. Dość istotną wiadomością okazać się może to, iż w najbliższą sobotę serwis PSEmu.pl obchodzi szóste urodziny :] Co ważniejsze nie spodziewajcie się z tego powodów żadnych aktualizacji, życzeń, czy podziękowań. Powiem więcej nie oczekujemy także tego typu wylewności z Waszej strony, gdyż...
Obrazek
... uwaga... wszelkie osoby które zechcą złożyć powinszowania lub kondolencje [niewłaściwe skreślić], bądź też porozmawiać o sprawach mniej lub bardziej związanych z emulacją [nie ukrywam, zdecydowanie preferowane są te pierwsze]... uwaga... będą miały niepowtarzalną okazję wychylić nasze wspólne zdrowie i porozmawiać w tak zwany tradycyjny sposób.
Innymi słowy, z okazji szóstych urodzin serwisu gorąco zapraszamy na oficjalne spotkanie - termin: 2 sierpnia br.; lokacja: Żywiec i okolice; czas trwania: część otwarta okolice południa, część zamknięta wieczór/noc/ranek? Tyle jeśli chodzi o pierwsze info, więcej szczegółów już niedługo, a tymczasem wszelkie zapytania oraz zgłoszenia chęci udziału [szczególnie w części zamkniętej, bo liczba miejsc jest ograniczona] proszę zgłaszać w formie komentarzy do wiadomości.
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Już widzę te tłumy ludzi walące drzwiami i oknami ;). Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują ,że znajdę się w Żywcu w tym czasie.
Obrazek
Awatar użytkownika
arek000
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 04 maja 2007, 09:45

Post autor: arek000 »

Zawsze na wakacje wiele for organizuje wspolne spotkanie. Zawsze (prawie) takie spotkanie konczy się libacją :lol: . No ale jak tu się nie napić piwa będąc w Żywcu.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Adult pisze:Już widzę te tłumy ludzi walące drzwiami i oknami
Spokojnie w małym gronie tez damy radę :)
Adult pisze:Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują ,że znajdę się w Żywcu w tym zasie.
Jak i ja :D gdyby ktoś miał wątpliwości czy powyższa wiadomość jest równoznaczna z deklaracją udziału.
arek000 pisze:...na wakacje wiele for organizuje wspolne spotkanie. Zawsze (prawie) takie spotkanie konczy się libacją
Cóż ja mogę rzec, urodziny ma się tylko raz w roku :]
A skoro o tym mowa - pytanie roku: masz zamiar nas odwiedzić?
2BII!2B
Awatar użytkownika
arek000
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 04 maja 2007, 09:45

Post autor: arek000 »

winter_mute pisze:masz zamiar nas odwiedzić?
Do Żywca nie chodzę bo jest mi nie po drodze. Niestety, nie jestem jeszcze niezależny finansowo i wolnościowo (tak to ujmę bo inaczej nie umię :P ) ażeby się do was wybrać.
ODPOWIEDZ