The King is dead. Long live the King!

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

The King is dead. Long live the King!

Post autor: BzyRes »

Gdyby nie fakt, że jest już po Prima aprilis, nie uwierzyłbym. Od 5 sierpnia 2003 r., kiedy to wypuszczono ostatnią - 1.6.0 - wersję ePSXe, nie było choćby wzmianki o kontynuowaniu prac nad emulatorem. Wydawało się, że projekt skonał wraz z zapałem twórców. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego, bowiem najbardziej oficjalne źródło jakie tylko może być informuje, iż od jakiegoś czasu ePSXe Team przygotowuje nową edycję ePSXe!
Obrazek
Kliknij w obrazek, by ujrzeć kolaż w pełnej okazałości.

Co więcej, panowie deklarują, że program przechodzi obecnie końcową fazę testów i niedługo możemy spodziewać się release'u nowej wersji. Na grę wstępna, autorzy zaproponowali obrazkowe zestawienie gier, które powinny poprawnie pracować na nadchodzącej wersji ePSXe. Zwróćcie uwagę na lewy-górny róg, tam jest Vib Ribbon!

Nie ma, jak dobra nowina. A ta, która wypłynęła od twórców najpopularniejszego emulatora PlayStation, jest czymś więcej niż tylko zadośćuczynieniem za 4 lata milczenia. Na zakończenie pozwolę sobie przytoczyć samego siebie wprost z dzisiejszego newsa dot. Xebry: (...)w temacie emulacji PlayStation jest jeszcze trochę do zrobienia. Bardzo mi miło, że mogłem wykrakać te słowa w tak odpowiednim momencie. :]
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2008, 21:22 przez BzyRes, łącznie zmieniany 1 raz.
yoshi314
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 19 listopada 2006, 08:55

Post autor: yoshi314 »

bedzie tez wersja dla linux, jak wczesniej?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nic potwierdzonego, ale najprawdopodobiej tak. Bo niby dlaczego autorzy mieliby odchodzić od dobrej, zapoczątkowanej bodajże v1.5.0, tradycji...?
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Oj widze, ze bede musial znowu po kumplach popytac czy jeszcze sie nie pozbyli Need For Speed-a 1 i Koudelki. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
alexvonrybka
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 18 stycznia 2004, 00:16

Post autor: alexvonrybka »

Sam ze trzy razy sprawdzałem czy ta wiadomość nie jest z 1 kwietnia :)
Czekam z niecierpliwością na relase.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Napisze tylko jedno - Long Live the King :]

/w_m zaciera łapki
2BII!2B
R4Zi3L
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2006, 13:32
Kontakt:

Post autor: R4Zi3L »

super... ale ja i tak pozostaje przy pSX :P
ODPOWIEDZ