Emulacja xbox i xbox360 microsoft'u - powiązanie ?

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Thomas_Anderson[NEO]
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 09 stycznia 2006, 16:08

Emulacja xbox i xbox360 microsoft'u - powiązanie ?

Post autor: Thomas_Anderson[NEO] »

Mam pytanie : dlaczego tak trudno jest zaemulować xbox czy xbox360 , bo z tego co wiem to emulator xbox360 nie istnieje a emulator xbox potrafi odpalić tylko kilka tytułów (komercyjnych gier ? , bo nie jestem pewny) . A co z emulacją ps2 , czy da się pograć przy dobrym sprzęcie z przyzwoitą prędkością ?
ThomasAnderson
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

dlaczego tak trudno jest zaemulować xbox czy xbox360 , bo z tego co wiem to emulator xbox360
Spróbuj napisać taki samemu - emulacja konsol to ciężki kawałek chleba.
z tego co wiem to emulator xbox360
Emulatorów X360, PS3 czy nawet Wii nie ma i prędko nie będzie bo powszechnie dostępny sprzęt komputerowy nie jest w stanie pociągnąć emulacji takich `potworów`... wszak jak zemulować 8rdzeniową maszynę na komputerze który w najlepszym przypadku ma 4-rdzeniowy (2x2 - możliwe acz w typowym PC jeszcze się nie spotkałem) procesor.
istnieje a emulator xbox potrafi odpalić tylko kilka tytułów
Istniał - CXBX bo o nim mowa potrafił z marnym skutkiem odpalić kilka (dosłownie) komercyjnych tytułów, ale słuch o tym programie dawno zaginął.
A co z emulacją ps2 , czy da się pograć przy dobrym sprzęcie z przyzwoitą prędkością ?
Zależy od gry i od sprzętu, ale jest sporo tytułów które uruchomisz z pełną prędkością na dobrej klasy komputerze PC.
2BII!2B
ODPOWIEDZ