Xebra 2007-06-03

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Xebra 2007-06-03

Post autor: winter_mute »

Najwyraźniej martwy okres (bez skojarzeń) w emulacji mamy już za sobą. Jakiś czas temu miałem przyjemność informować Was o nowinkach ze stajni czarnego konia wyścigu klasy PS2, a dziś przyszła kolej na parzystokopytne mniejszego kalibru. Tak, tak, pojawiła się nowa zebra... Xebra, a właściwie to Arbex. Nie wiecie o co chodzi? Cóż...
Obrazek
...szczerze powiedziawszy ja też nic nie kumam (bez skojarzeń), szczególnie że obok standardowego, nowego obrazka [patrz powyżej] i listy zmian ograniczającej się do poprawek w ustawieniach symulacji pamięci podręcznej, w paczce z tytułowym emulatorem szaraka pojawił się nowy plik wykonywalny o wspomnianej powyżej nazwie Arbex. Zaintrygowani? Zapraszam do głębszej analizy strony domowej, ściągania nowej Xebry i testów, bo okazać się może, że zmian względem oryginału jest więcej aniżeli odwrócona nazwa i kolorystyka ikony.

update: W downloadzie jest już kolejna, jak mniemam poprawkowa względem tytułowej, wersja emulatora Xebra / Arbex, datowana na 5 czerwca br.
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2007, 10:04 przez winter_mute, łącznie zmieniany 2 razy.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

winter_mute pisze:bo okazać się może, że zmian względem oryginału jest więcej aniżeli odwrócona nazwa i kolorystyka ikony.
Nazwijcie mnie pesymistą... ale już dawno się tak nie uśmiałem.
Jak to mówią - morze jest szerokie i głębokie... :)
Obrazek
ODPOWIEDZ