Pomocy:(

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Exousiai
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 29 sierpnia 2006, 17:46

Post autor: Exousiai »

Próbwałem na kilku biosach, próbowałem też na Emuraydenie i CVGS-ie, i na kazdym z tym emulatorów pojawia sie ten sam problem, wyskakuje bład pliku .exe, nie chce inwestować w nową kartę do tego komputera bo gdzieś za miesiąc mam zamiar kupić nowy komputer więc bezsensu byłoby dokładanie jeszcze kase do tego. A dziś po kilku godzinach poszukiwań udało mi się kupić używaną konsole za grosze, juz nie miałem cierpliwości do tych emulatorów :) Bardzo dziękuję za cała pomoc::) Pozdrawiam!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Exousiai pisze:nie chce inwestować w nową kartę do tego komputera bo gdzieś za miesiąc mam zamiar kupić nowy komputer więc bezsensu byłoby dokładanie jeszcze kase do tego
W sumie racja. W takim razie zapraszam na forum ponownie po zakupie nowego kompa, bo warto pobawić się emulatorami choćby by zobaczyć równice pomiędzy obrazem generowanym przez emulator a konsolę.
Exousiai pisze:A dziś po kilku godzinach poszukiwań udało mi się kupić używaną konsole za grosze
To tez moim zdaniem trafna decyzja - coprawda jestesmy serwisem o emulatorach i takie programy powinniśmy promować, ale szczerze powiedziawszy to żaden emulator nie da CI takiej frajdy jak konsola :D
Exousiai pisze:Bardzo dziękuję za cała pomoc::) Pozdrawiam!
Prosze bardzo. Również pozdrawiam.
2BII!2B
ODPOWIEDZ