Problem z Saga Frontier 2

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Undying

Problem z Saga Frontier 2

Post autor: Undying »

Mam gierke Saga Frontier 2 (USA) i po wlaczeniu tuz po logo SQUARESOFT'u pojawia sie taka zielona polana,obraz wiruje i po 5 sek. staje w miejscu.....Muzyka gra dalej, moge nawet dac Pauze...ale grac niestety nie moge...Testowalem gre na PSX i raz dziala raz nie ... na ePSXe nie che chodzic...Rozwiazal ktos ten problem ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie ma problemu z tą grą... Grałem wczoraj godzinkę - bez najmniejszego zacięcia... więc Twoje problemy są związane z płytą (porysowana lub jakiś dziwny, zrippowany pirat) co wnioskować można po fakcie, że gra nie chce działać na PSXie, ... albo z powodu złych ustawień emulatora.

Co do płyty to wszystko zostało już powiedziane, jeśli zaś chodzi o ustawienia ePSXe to jak na razie nie mogę Ci pomóc - gdyż ten Emu konfiguruje się ze względu na posiadany hardware i odpalany tytuł :wink:

BTW; przeczytaj FAQ to nie boli :wink: :twisted:
2BII!2B
Gość

Post autor: Gość »

FAQ czytalem, probowalem wszystkich ustawien, ppf-ow itp. wynalazkow i niestety nie chodzi...Na forum NGEmu tez ktos poruszal ten sam problem ale nistety nie dostal odpowiedzi...W sumie zalezy mi na tej gierce bo 1. ze u nas nigdzie jej nie mozna dostac a 2. ze jak wreszcie znalazlem na sieci to nie dziala :(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bardziej chodziło mi o to żebyś podał hardware - rzecz wręcz niezbędna bym mógł Ci podać ustawienia plugsów, ale skoro juz napomknąłeś o ISO z iNetu to bardzo mi ułatwia to sprawę :twisted: bo sam znalazłeś przyczynę błędów z grą - źle zrippowane ISO...

Wracając do Twojej wypowiedzi:
Ad2. To nic nowego - tak już jest z rippami z netu. Część z nich po prostu nie działa (dlatego nie nie jestem w stanie pomóc i podobnie jak na NGEmu nie odpowiadam na pytania dotyczące gier z iNet`u- mógłbym męczyć się przez miesiąc podając różne rozwiązania i ustawienia a to i tak nie pomogłoby bo wina leży po stronie źle zrzuconej gry)
Ad1. Jak to nie można dostać - Alegro, inne aukcje, wymiana z innymi graczami (o tym dokładniej później), widziałem też ten tytuł jakieś 4 miechy temu w wyprzedaży Sony (za 50zł :!: ) nie wspominając już o mniej legalnych źródłach tj.: giełda czy stare, dobre "wilki morskie" :wink:

Co do wymiany z graczami - jest odpowiedni temat w dziale OFFTopic. Z czystym sumieniem mógłbym też polecić gościa o ksywie Locke (niestety ten user i jego wpisy zniknęły z forOOm po grudniowym padzie, ale spróbuję się z nim skontaktować) bo wymieniał się z nim mój kumpel MoRf i naprawdę był zadowolony z wymiany...

A na koniec screen z ePSXe:

Obrazek

jak widać Saga Frontier 2 działa i wygląda wręcz b. dobrze!
2BII!2B
ODPOWIEDZ