Still Alive

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Still Alive

Post autor: winter_mute »

Jak sami widzicie jest 20 sierpnia, a my wciąż działamy. Wszystko to dzięki uprzejmości kobiet. Najpierw pewna przesympatyczna panna nie tylko wpłaciła dotację na domenę, ale pożyczyła również dodatkowe fundusze niezbędne na wykupienie przedłużenia. Podejrzewam, że swój udział miały też Panie z biura naszego pełnomocnika, które umożliwiło funkcjonowanie domeny na podstawie samego potwierdzenia wpłaty, za co także gorąco dziękuje.
Serdeczne podziękowania kieruję również do wszystkich osób, które wspomogły nas finansowo - Mortus'a, MoRf`a, browara, Mandragor'a i Digger'a, oraz do ludzi, którzy wspierali akcję zbierania funduszy na łamach zaprzyjaźnionych serwisów: Na zakończenie nie wypada mi nie podziękować wszystkim za ciepłe słowa jakie przyszło mi przeczytać w przeciągu minionych dni i poinformować że w najbliższym czasie czeka nas kilka mniej lub bardziej istotnych zmian. Goraco pozdrawiam /w_m
2BII!2B
Oak
Junior
Junior
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2006, 20:29

Post autor: Oak »

Doskonale ! :D
wiedzialem ze sie uda
Moje Filmy z Emulacji Ps2
Sprzet do Emulacji PSX/PS2
C2d E8400@ 4520mhz + DFI BloodIron
Ati 4850 @ 850/2500 + PCI Voodoo 5500DVI
PowerChip 2x1gb @ 1160mhz /Cl4
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Oak pisze:wiedzialem ze sie uda
Ja nie byłem tego taki pewien, co więcej udało się fuksem... więc czekają nas zmiany by w przyszłym roku zapobiec takiej sytuacji.
2BII!2B
ODPOWIEDZ