PCSX2.net roundup

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2.net roundup

Post autor: winter_mute »

Od momentu ukazania się nowej odsłony domowego site'u PCSX2, zespół odpowiedzialny za obecnie najlepszy emulator PlayStation2 raczy nas coraz to nowymi smakołykami, czy to w postaci apetycznych informacji dotyczących postępów w pracach nad emulatorem, czy innych smakowitych cukiereczków... kilka z nich poniżej:
  • za sprawą przepisywanego na nowo rekompilatora liczba gier obsługiwanych przez najnowszą, testową wersję emulatora znacznie zubożała
  • oprócz pogorszeniu kompatybilności po wprowadzeniu zmian do funkcji związanych z emulacją EE zauważyć można (tu dobra wiadomość) znaczny wzrost prędkości, która teraz dla kilku tytułów oscyluje w granicach 35-50 fps'ów
  • przykładem takiej gry jest Makai Kingdom (screen poniżej),
    Obrazek
  • powyższy obrazek może być, dla co poniektórych osób niewystarczający toteż z pewnością ucieszy ich fakt, iż w dziale {Downloads > Video} ww. strony znajduje się prawie 80MB film przedstawiający gameplay ze wspomnianej gry.
  • warty odnotowania jest także fakt, iż do 30 czerwca br. można stać się (całkiem za darmo :] ) szczęśliwym posiadaczem ślicznej przejściówki do gamepad'a PS2/PSX o przydługiej nazwie Universal PS2 Controller Adapter. Wszystko za sprawą trwającego właśnie konkursu na najlepszy screen pochodzący z PCSX2 v0.9, który odbywa się na łamach for Emutalk i EmuForum.
Na tym zakończe audycję z serii kulinarna PCSX2 i standardowo po więcej przepisów odsyłam na stronę domową projektu.
2BII!2B
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

wow no to jakas dbra wiadomosc 30-50 klatek :D ale pewnie na tych lepszych prockach i kartach co? :(
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bomber pisze:ale pewnie na tych lepszych prockach i kartach co?
Zależy co masz na myśli pisząc lepszych. 30+ klatek wyciągane jest np. na AMD64 3200+ @ 2.2GHz / 1024MB DDR400 RAM / GeForce FX 5950u.
2BII!2B
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

Napisałes post nizej...
Bomber pisze:zapewne będzie to wersja 0.99
winter_mute pisze:Nie sądze :D
a jaka 1.0?? no według mnie nie bo dla mnie 1.0 oznacza ze juz jest w pełni funkcjonalny emulator który odpala większosc gier w przyzwoitej prędkosci choc moge się mylic :D
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
R4Zi3L
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2006, 13:32
Kontakt:

Post autor: R4Zi3L »

świetnie ze znowu cos sie dzieje :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bomber pisze:a jaka 1.0?? no według mnie nie bo dla mnie 1.0 oznacza ze juz jest w pełni funkcjonalny emulator który odpala większosc gier w przyzwoitej prędkosci choc moge się mylic
Też tak sądze, w tej samemj wierze pisałem wczesniejszego posta bo jakby na problem nie spojrzeć to 0.99 jest o włos od przed finaną wersją... Osobiscie spodziewam sie czegoś z przedziału 0.91-0.95.
2BII!2B
ODPOWIEDZ