PCSX2 v09 speed-WIP

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2 v09 speed-WIP

Post autor: winter_mute »

Na stronie domowej projektu PCSX2 pojawiło się kilka ciekawych informacji dotyczących miedzy innymi: targów SoftExpo, na których zostanie zaprezentowana beta najnowszej wersji emulatora, krótka wzmianka o PSEmu.pl, o której napisze za chwilę oraz co najistotniejsze oficjalne info na temat opóźnień w publikacji PCSX2 v0.9
Obrazek
Same informacje nie są może nadzwyczajnie "świeże" gdyż są oficjalnie potwierdzają info, które umieściłem jakiś czas temu (12-02-2006) w niusie dotyczącym PCSX2 - w wyniku wprowadzonych do kodu zmian pogorszeniu uległa kompatybilność emulatora, przez co niezbędne są dalsze testy i kolejne poprawki. Jednakże [i tu dobra wiadomość] te same problematyczne zmiany spowodowały znaczne przyśpieszenie emulacji co zaobserwować można choćby w przypadku Final Fantasy X, który szaleje :] pod emulatorem z predkością wahającą się od 20 do 50 klatek/sek. Po więcej informacji odsyłam Was na stronę domową projektu, natomiast po dodatkowe screeny na EmuForum (dokładnie TU, TU i TU)
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Jak tylko ujaże sie nowa wersja będzie trzeba poświecić troche czasu na testy gier a jak by jeszcze chodziły wszystkie z taką prędkością to będzie to sama przyjemność.
Obrazek
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

a jednak 50fps to jest to !! na takie info czekałem ;]
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Adult pisze:jak by jeszcze chodziły wszystkie z taką prędkością to będzie to sama przyjemność.
Wspomniane w niusie przyśpieszenie nie dotyczy jedynie FFX i jest widoczne w wielu grach, także mozesz spać spokojnie :D
Bomber pisze:a jednak 50fps to jest to !! na takie info czekałem ;]
50 fps to prędkość szczytowa osiągana w FFX tylko w niektórych miejscach, a z tego co sie orientuję ;) średnio wyciąga się od 15 do 30 klatek w zależności od posiadanego sprzętu.
2BII!2B
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

Co i tak jest niesamowitym osiągnięciem:) nawet ta najmniejsza prędkość 15 klatek to już coś, biorąc pod uwagę, że nie tak dawno były to 2 klatki. Nie traciłem nadziei i już podniosło się to do granic 15/30 klatek na sekundę. W szczytowych osiągnięciach jest to już 50! Teraz poczekajmy pół roku aż dojdzie to do stabilizacji klatkowej i dzięki temu możemy już bez problemu grać=]. Świetne INFO!
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Nareszcie jak ja długo czekałem na taką informacje winter_mute :) Super nareszcie Wielkie podziękowania zainformacje :) Moje sny sie spełniają :))
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

i tak nie jest zle nawet gdy czasami zwalnia ;] dla mnie moze chodzic wszystko na 20fps i to mi starczy aby p[ograc i zobaczeć np. ffx bo nie mam konsoli ;]
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
ODPOWIEDZ