Ekaf PS2 Emulator

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Ekaf PS2 Emulator

Post autor: Daniu »

Witam to pytanie raczej do Adminów i Moderatorów bawił się ktoś z was Emulatorem Ekaf ??
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie bawil ale jesli Ty sie bawiles, polecam obowiazkowa lekture > http://www.tech-forums.net/computer/topic/773.html .

BTW; dlaczego pytasz?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:Witam to pytanie raczej do Adminów i Moderatorów bawił się ktoś z was Emulatorem Ekaf ??
Nikt się nie bawił, nie bawi i nie będzie bawił. Dlaczego? odczytaj słowo ekaf od tyłu i sam będziesz wiedział :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Bzyres : Pytam sie ponieważ tak chodziłem po róznych forach i sie ludzie pytali o ten emu. Podobno romy odpala ... ale wiesz ja ufam tylko temu Forum bo tu Admin i Moderator prawde ci powie ;)

P.S Nie zabardzo kumam tą lekture mam Niemca w szkole ;P
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Daniu pisze:Bzyres : Pytam sie ponieważ tak chodziłem po róznych forach i sie ludzie pytali o ten emu. Podobno romy odpala
Cos, co jest kompletnie nieznane i nie ma o tym ani jednego oficjalnego slowa w serwisach tematycznych, z cala pewnoscia jest jedna wielka sciema i niczego nie odpali. Tym bardziej ROMow - w przypadku emulacji PS2 mozemy mowic co najwyzej o obrazach. :]

Jesli przesledziles watek, do ktorego podalem Ci odnosnik, wiesz juz, ze "efak" jest bzdura, a w dodatku szkodliwa. Kolejna sprawa, czyli to, o czym wspomnial winter_mute. Odczytujac nazwe pseudoemulatora od tylca, otrzymujesz FAKE, co w tlumaczeniu z angielska oznacza podróbkę.

Tyle w kwestii tajemniczego emulatora, ktory nie istnieje. :]
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

No dokładnie ;) A korzystając z tematu już nie będe zakładać specjalnie nowego nie wiecie może czy PCSX2 0.9b będzie potrafił zemulować The Getaway ??
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Trudno powiedziec. Z tego co wiem, obydwie czesci The Gateway nie ruszaja pod PCSX2. A jesli ruszaja, to na 100% nie sa nawet w najmniejszym stopniu grywalne. Nie dotarlem do zadnych danych, informujacych o postepach nad emulacja tego tytulu. Odpowiedz taka jak zawsze - wszystko okaze sie w dniu oficjalnego release najnowszej odslony PCSX2, cierpliwosci...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:nie wiecie może czy PCSX2 0.9b będzie potrafił zemulować The Getaway
jak na razie żadne informacje odnośnie TG nie wyciekły, ale jako że posiadam Black Mondey możesz byc pewien że tytuł zostanie przetestowany zaraz po ukazaniu się PCSX2 v0.9.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Dziękóweczka wielka winter_mute :) Jestem ciekaw czy testerzy emulatora będą brali ten tytuł pod uwage
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
ODPOWIEDZ