Reklama na PSEmu.pl

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Reklama na PSEmu.pl

Post autor: winter_mute »

Zmiana rotatora i dodanie nowego buttona spowodowały, że serwis zaczyna wypełniać się reklamami. Nie ma w tym nic strasznego zważywszy, że sznurki w 90% prowadzą do serwisów zajmujących się grami i emulacją, jednakże aby nie dopuścić do przepełnienia strony reklamami, postanowiłem zawiesić dotychczasową wymianę bannerów i buttonów. Natomiast na jego miejsce trafia nowy system reklamowy wraz z programem partnerskim "Przyjaciele PSEmu.pl"
Obrazek
Zasada działania programu jest bardzo prosta: dodajecie nasz button/banner na swojej stronie i zgłaszacie to za pomoca formularz, a my publikujemy Waszą reklamę na łamach działu "Przyjaciele PSEmu". Dodatkowo raz w miesiącu (w tym miesiącu np. padło na najszybszy banner, pochodzący z serwisu Zelda Central) jeden z przyjacielskich obrazków trafia do rotatora... dodatkowo w przyszłości reklama partnerskich serwisów zostanie rozbudowana, ale nie chcę przedobrzyć dopóki mamy na karku uciążliwe reklamy stat4u :]
2BII!2B
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

albo mi się zdaje albo są tu jakieś podteksty w tym bannerze zupełnie jak w tamtym
:wink:
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Oj..Bomber...Bomber... jak ty już coś ...[hmmm... hyba się powtarzam]

... a więc....
hasło reklamowe bannera brzmi "Wejdź i ZOBACZ" - a jak wiadomo do patrzenia są oczy toteż na bannerze znajduje się rysunek z dużymi oczyma... ot cała filozofia

BTW; całe szczęście że umiesciłem tylko te "oczy" bo aż normalnie boje się jaki byłby Twój komentarz w przypadku gdyby na bannerze znalazła sie obeszerniejsza część tejże Pani :D
2BII!2B
ODPOWIEDZ