Wesołych...

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Wesołych...

Post autor: winter_mute »

Cieszę się, że nawet w tak szczególnym dniu jak dziś znaleźliście czas by Nas odwiedzić... korzystając więc z okazji w imieniu całego zespołu PSEmu.pl chciałbym Wam złożyć serdeczne życzenia...
by Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało,
byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy,
by się wiodło znakomicie, by szczęśliwe było życie!


Obrazek
A w bonusie mały, śpiewający prezent wywoływany kliknięciem w powyższy obrazek. Cóż mogę rzec więcej - Wesołych Świąt.
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Również życzę wszystkim - użytkownikom, kolegom modom i adminom oraz gościom - wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia. oraz szczęśliwego Nowego Roku (przebalowanego jak nigdy :P).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

Ja także życzę wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku xD
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Wesołych Świąt! ;)
Te dwa słowa wyrażają wpełni moje życzenia :D
Coś ode mnie z okazji świąt :) :arrow: http://i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=14019
Pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: szarak »

Wesolych i pogodnych Świąt, a te grajace obrazki w newsie z zyczeniami, daja juz klimat swiąt, rewelka.
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

Wesołych świąt i szczęsliwego nowego roku... i przydałby sie nowy emu ps2 ;)
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

I ja i ja! Co prawda moje swieta nie beda barwne - poszla mi karta graficzna i jedyne co potrafi, to wyswietlanie obrazu w 16 kolorach... Ale mniejsza o karte - chciala zdechnac, to zdechla - urodze sobie nowa.

Zycze wszystkim odwiedzajacym, prowadzacym i wspolprowadzacym oraz supportujacym PSEmu Wesolych Swiat. Niech Wasze choinki obrodza porzadnym stuffem - grami, konsolami, gumowymi lalami i czymkolwiek zapragniecie. Sobie zycze 32-bitow na pulpicie, a kochanemu Duszkowi, ktory nade mna czuwa, aby sie nie zmienial i bylo mu ze mna dobrze :).
ODPOWIEDZ