Emulator zinc jest super odpala sporo bijatyk 3d polecam!!!

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
agnieszka
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 03 grudnia 2003, 08:55

Emulator zinc jest super odpala sporo bijatyk 3d polecam!!!

Post autor: agnieszka »

jak w temacie :twisted: :D :twisted:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nowy Zinc będzie jeszcze lepszy -
dzięki niemu odpalisz Teken Tag Turnament.
Niestety relase`u jeszcze nie było :(

Co do starszej wersji to bardzo boli mnie brak dźwięku...
Dodatkowo wydaje mi się że trochę przesadzasz - duża liczba bijatyk emulowanych przez tą aplikację została wydana na PSXa (Tekken 1 & 2, Soul Blade/Edge, Rival Schools) w wersjach które pod względem grywalności (weźmy na przykład doskonały tryb Edge master mode z SB) biją na głowe wersje z automatów, o grafice już nie wspomnę.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Nowy Zinc chyba już się nie ukaże..... czytałem kiedyś forum "zincowe" i był tam temat w którym ktoś stwierdził że "project Zinc is closed"...... chociaż może tylko to źle zrozumiałem. Jednak nowy zinc coś długo sie nie pokazuje :P
Ps. Ale żem nababrał :P
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

U mnie na ustawieniach grafiki na max to jedynie z tych bijatyk które mam to Street Fighter EX 2 + ma małe problemy z FPS'ami gdy robi się moce np. RYU to zwalnia do 45 50 FPS'ów, a tak to ogólnie najlepiej się gra w Rival School 1.
P.S. Podobno Rival School 2 jest nie emulowany na ePSXe, ktoś wie coś na ten temat :?:
WOLVERINE
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 30 stycznia 2004, 20:19

Post autor: WOLVERINE »

a mozna wiecej info. jak bedzie z grami. skad je bedzie sie brac? z ineta?? ile beda one wazyc ???
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wątpię, żeby sporo osób miało płyty automatów i odpowiednie okablowanie/ oprogramowanie do zrzucenia ich zawartości dlatego z pewnością, źródłem gier będzie i-net...

Ile będą zajmować - z pewnością sporo, musisz sam sprawdzić.

Gdzie? Jest taka Chińska strona o Emulacji na której znajduje się całkiem spora co by nie powiedzieć przeogromna liczba ROMów z przeróżnych systemów (już powinieneś wiedzieć, ale jak nie to puść PW). Tam poszukaj napewno coś znajdziesz. Założę się, że gdy pojawi się nowy Zinc, razem z nim romy znajdziesz także na E#D.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

winter_mute pisze:Gdzie? Jest taka Chińska strona o Emulacji na której znajduje się całkiem spora co by nie powiedzieć przeogromna liczba ROMów z przeróżnych systemów.
Adres jest taki http://retroroms.official-website.net
winter_mute pisze:Założę się, że gdy pojawi się nowy Zinc, razem z nim romy znajdziesz także na E#D.
Pojawi się a przynajmnie ma się pojawić w połowie lutego, a na E#D nie ma już od przeszło 2 i pół miesiąca żadnych romów, był założony specjalny topic na ten temat na forum E#D.
ODPOWIEDZ