Emulator X-Box ?? Czyżby nowość ??:>

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Emulator X-Box ?? Czyżby nowość ??:>

Post autor: Daniu »

Cześć znalazłem ciekawą rzecz szukałem jakiegoś Emulatora X-boxa i znalazłem coś co może was zaciekawić podajcie mi nazwe jakiegoś serwera a przedstawie go wam nie znam jego nazwy podpisany był Emulator X-box i nie umiem go używać zajmuje 19 mega
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Alez nie ma najmniejszej potrzeby czegokolwiek wrzucac, gdyz cos takiego jak cudowny emulator Xbox'a nie istnieje. Nie wszystko zloto, co sie swieci.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

w sumie tak tylko informacje przekazałem :) Pozdrawiam
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Jedyny realny projekt emulacji Xbox'a na PC, to CXBX, ktory w chwili obecnej nie jest kontynuowany. Autorzy powymierali, czy cos - w kazdym razie od dluzszego czas nic nie slychac.

Paczki z emulatorami Xbox'a, PS2, PSP, NDSa, GC i innych, na dobra sprawe slabo lub nieemulowanych systemow mozna znalezc w necie od bardzo dawna. Wystarczy wlezc na dowolne P2P i przekonac sie na wlasne oczy, ze cudow tam i niewidow po uszy. Do tego typu softu radze podchodzic ze szczegolnym dystansem. Jesli w swiecie emulacji nie trabi sie o nowym release, jesli w zadnym z popularnych serwisow nie ma stosownego info, to smialo mozna odpuscic sobie sciaganie, instalowanie, konfigurowanie, itd. przypadkowo wygrzebanego softu. Dzialal nie bedzie i daje slowo, ze nic nie zaemuluje.
ODPOWIEDZ