Final Fantasy 9 PL - 4CD v1.0

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

jezu mamy sie zacząc już martwić normalnie wojna moderatorów :)
mam nadzieję że strona to przetrwa :D
A niech się bija ;) , przyda się staremu zmęczonemu człowiekowi ;) trochę rozrywki :D
2BII!2B
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

Jakos zawsze wolalem grac w angielskie wersje j-rpgow. Szczegolnie Finali. No moze oprocz 6 czesci, ktora przechodze po raz enty, tyle, ze tym razem po polsku - taka mala odmiana. 9 przeszedlem kilka razy po angielsku, ale chetnie sie skusze na Polska wersje, zeby sprawdzic. Jak dla mnie wielki podziw za sama chec tlumaczenia i bardzo szybkie efekty. Bo jednak nie sztuka tlumaczyc grupa 20 osob i robic to kilka lat, a sztuka tlumaczyc samemu i zrobic to tak szybko! Impressive...
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

coś ostatnio mało słychać o PCSX2 :(
a tak przy okazji czy wogóle są prowadzone dalsze prace nad ePSXe??
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bomber pisze:coś ostatnio mało słychać o PCSX2
1) Jestem zawalony robota i nie mam czasu nawet na pisanie niusów (pomęcz resztę drużyny)
2) mikoaj i gwiazdka juz niedługo :D
Bomber pisze:czy wogóle są prowadzone dalsze prace nad ePSXe?
Tak, w wolnym tempie, ale tak - wierz mi że prywatne życie, praca zawodowa i inne zajęcia potrafią dac w kość... informacje o porzuceniu projektu nie wypłyneły... jakiś czas temu Calb pisał mi że prace wciąż trwają... więc myslę, że nie ma sensu wyciągać pochopnych wniosków.
2BII!2B
ODPOWIEDZ